Списки дітей, які 2010 р.Б. приступили до Першого Святого Причастія на традиційних парафіях УГКЦ

ПАРАФІЯ СВВ. ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА(ЛЬВІВ, РЯСНЕ-І)

1. Бавдис Максим Андрійович, 1998 р.н.

2. Балакова Христина Василівна, 2000 р.н.

3. Балацький Юрій Миколайович, 2000 р.н.

4. Борейко Павло Андрійович, 2000 р.н.

5. Борис Богдан Богданович, 2000 р.н.

6. Болюбаш Богдан Миколайович, 2001 р.н.

7. Боянівський Григорій Остапович, 2000 р.н.

8. Брунець Павло Андрійович, 2001 р.н.

9. Букавин Володимир Володимирович, 2000 р.н.

10. Бундз Марія Назарівна, 1999 р.н.

11. Буяр Петро Павлович, 1999 р.н.

12. Вихрест Марія-Діана Ігорівна, 1999 р.н.

13. Войтович Олег Ігорович, 2000 р.н.

14. Гащук Іван Михайлович, 2001 р.н.

15. Гембусь Віталій Романович, 2000 р.н.

16. Голуб Соломія Романівна, 2000 р.н.

17. Горончук Віталій Ярославович, 2001 р.н.

18. Гураль Марта Василівна, 2000 р.н.

19. Данилишин Руслана Русланівна, 2001 р.н.

20. Дзень Віталій Євгенович, 2000 р.н.

21. Дзюбинська Анастасія Андріївна, 2000 р.н.

22. Демків Максим Андрійович, 2001 р.н.

23. Денис Артур-Григорій Андрійович, 2001 р.н.

24. Довганик Василина Юріївна, 1999 р.н.

25. Долинська Ірина Тарасівна, 1999 р.н.

26. Доман Романна Михайлівна, 2000 р.н.

27. Дорош Дарій-Іван Володимирович, 2001 р.н.

28. Дусько Юлія Романівна, 1999 р.н.

29. Дядик Маркіян Ігорович, 2000 р.н.

30. Жеребецька Соломія Олегівна, 2001 р.н.

31. Закала Маркіян Романович, 2000 р.н.

32. Заморило Олена Романівна, 1998 р.н.

33. Збанок Вероніка Андріївна, 2001 р.н.

34. Зв’язок Максим Михайлович, 2001 р.н.

35. Зінькевич Олег Андрійович, 1998 р.н.

36. Єсип Олександр Миколайович, 2000 р.н.

37. Каденюк Святослав Віталійович, 2000 р.н.

38. Казанівська Софія Василівна, 2000 р.н.

39. Камінська Орися Русланівна, 2000 р.н.

40. Карпюк Вікторія Михайлівна, 2000 р.н.

41. Кіщак Марта Андріївна, 2002 р.н.

42. Кіщак Микола Петрович, 2000 р.н.

43. Кизик Юрій Олегович, 1998 р.н.

44. Кирпан Ліля Ярославівна, 2000 р.н.

45. Кичма Дмитро Романович, 1999 р.н.

46. Ковчин Вікторія Вячеславівна, 2001 р.н.

47. Козій Діана Романівна, 2001 р.н.

48. Костельна Наталя Василівна, 2000 р.н.

49. Кончаківська Анастасія Сергіївна, 2001 р.н.

50. Кот Ірина Ярославівна, 2001 р.н.

51. Кузь Максим Остапович, 2000 р.н.

52. Кунинець Михайло Сергійович, 1999 р.н.

53. Лепцьо Олег Сергійович, 2001 р.н.

54. Лепцьо Роксоляна Сергіївна, 2001 р.н.

55. Лимаренко Софія Романівна, 2000 р.н.

56. Личак Святослав Михайлович, 1999 р.н.

57. Льода Мар’ян Романович, 2000 р.н.

58. Магас Марія Ігорівна, 2000 р.н.

59. Мамроха Анастасія Назарівна, 2000 р.н.

60. Маслик Ірина Володимирівна, 2000 р.н.

61. Маслов Олександр Олександрович, 2001 р.н.

62. Миколів Юлія Ігорівна, 2001 р.н.

63. Мирончук Марта Андріївна, 2001 р.н.

64. Миськів Юрій Іванович, 1998 р.н.

65. Мичка Юрій Олегович, 2000 р.н.

66. Москалик Юліана Романівна, 2001 р.н.

67. Мудрак Роман Богданович, 2000 р.н.

68. Назар Марта Михайлівна, 2000 р.н.

69. Назарчук Олег Сергійович, 2000 р.н.

70. Неофіта Ірина Богданівна, 2001 р.н.

71. Новак Андрій Іванович, 2000 р.н.

72. Новосад Денис Олегович, 2001 р.н.

73. Оркуш Андріан Іванович, 2001 р.н.

74. Оркуш Мар’яна Іванівна, 2000 р.н.

75. Папіжанський Богдан Юрійович, 1999 р.н.

76. Платниш Богдан Ігорович, 2000 р.н.

77. Процайло Олег Андрійович, 1998 р.н.

78. Рачковська Маріана Ігорівна, 2001 р.н.

79. Рослякова Вікторія Ярославівна, 2001 р.н.

80. Савка Дмитро Ігорович, 2000 р.н.

81. Скитиба Тетяна Олександрівна, 1999 р.н.

82. Сліпчишин Віталій Романович, 2000 р.н.

83. Смик Христина Романівна, 2001 р.н.

84. Смерека Любомир Андрійович, 2001 р.н.

85. Снігура Мар’яна Андріївна, 2000 р.н.

86. Стецька Вікторія Андріївна, 2001 р.н.

87. Спринь Назарій Олегович, 1999 р.н.

88. Терлецький Андріан Ігорович, 2000 р.н.

89. Тимець Марта Василівна, 2001 р.н.

90. Ухатюк Марія Тарасівна, 2001 р.н.

91. Фок Христина Ігорівна, 2000 р.н.

92. Харик Вікторія Ігорівна, 2000 р.н.

93. Хитрун Володимир Володимрович, 1999 р.н.

94. Холявка Ірина Іванівна, 2001 р.н.

95. Худницька Анастасія Ігорівна, 2000 р.н.

96. Черчиль Анастасія Олександрівна, 2001 р.н.

97. Чорній Олена Василівна, 1997 р.н.

98. Ших Даниїл Мирославович, 2000 р.н.

99. Юренц Ольга Петрівна, 2001 р.н.

 

ПАРАФІЯ СВ. ЮРІЯ ПОБІДОНОСЦЯ (м. НОВОЯВОРІВСЬК)

1. Андрущишин Діана Михайлівна, 2000 р.н.

2. Венгринович Марія Степанівна, 1998 р.н.

3. Венгринович Олег Степанович, 1995 р.н.

4. Дика Лілія Петрівна, 2000 р.н.

5. Демус Марія Андріївна, 2001 р.н.

6. Женчур Дмитро Богданович, 2000 р.н.

7. Зелінська Марія Ігорівна, 2000 р.н.

8. Зелінська Юля Ігорівна, 2002 р.н.

9. Ільо Марта Павлівна, 2000 р.н.

10. Красіцька Юля Романівна, 2001 р.н.

11. Красіцький Юрій Романович, 2000 р.н.

12. Кондра Юрій Іванович, 2001 р.н.

13. Кузик Марія-Діана Андріївна, 2000 р.н.

14. Купрін Зорян Сергійович, 1998 р.н.

15. Купрін Лілія Сергіївна, 1996 р.н.

16. Левицька Анна Олегівна, 2000 р.н.

17. Лин Марія Володимирівна, 2000 р.н.

18. Млавець Олег Михайлович, 2000 р.н.

19. Млавець Юра Михайлович, 2001 р.н.

20. Момрик Соломія Степанівна, 2001 р.н.

21. Патуляк Ірина Романівна, 2001 р.н.

22. Пелюх Марія Олегівна, 2001 р.н.

23. Проць Павлина Романівна, 1999 р.н.

24. Себій Назар Юрійович, 2001 р.н.

25. Сидорко Богдан Євгенович, 2001 р.н.

26. Скворцов Андрій Юрійович, 1999 р.н.

27. Смаль Марія Ярославівна, 2000 р.н.

28. Фітак Дмитро Мирославович, 2000 р.н.

29. Фульмис Марія-Соломія Богданівна, 2001 р.н.

30. Хлян Анастасія Андріївна, 2001 р.н.

31. Ходонович Ольга Василівна, 2001 р.н.

32. Щигольська Марта Сергіївна, 2001 р.н.

 

ПАРАФІЯ ГОСПОДНЬОГО ВОЗНЕСІННЯ

(смт ІВАНО-ФРАНКОВЕ)

1. Бартко Владислав, 2000 р.н.

2. Берещак Юлія, 2001 р.н.

3. Власенко Віра-Олена, 1998 р.н.

4. Власенко Анастасія, 2000 р.н.

5. Войсович Степан, 2000 р.н.

6. Глова Анастасія, 2000 р.н.

7. Дюг Христина, 2001 р.н.

8. Жінко Марта, 2001 р.н.

9. Занік Анастасія, 2001 р.н.

10. Іванів Діана, 2001 р.н.

11. Ісаєнко Дмитро, 1999 р.н.

12. Коваль Юрій, 2001 р.н.

13. Костельна Наталія, 2001 р.н.

14. Крилошанська Анна, 2001 р.н.

15. Кучма Василь, 1999 р.н.

16. Кучма Іван, 2000 р.н.

17. Кучма Петро, 2000 р.н.

18. Курілець Михайло, 2001 р.н.

19. Курілець Яна, 2000 р.н.

20. Лозинська Ірина, 2000 р.н.

21. Мартиневська Єлизавета, 2000 р.н.

22. Мартиневська Марія, 2001 р.н.

23. Олексійчук Владислав, 2001 р.н.

24. Ольшанська Уляна, 2000 р.н.

25. Піцишин Юрій, 2000 р.н.

26. Сута Ольга, 2000 р.н.

27. Чепак Максим, 2000 р.н.

28. Яхницький Микола, 1999 р.н.

29. Яценко Тетяна, 2001 р.н.

 

ПАРАФІЯ ПРЕПОДОБНОЇ ПАРАСКЕВИ (смт. ШКЛО)

1. Бабенюк Ігор Миколайович, 2001 р.н.

2. Балушко Мар’яна Євгенівна, 1999 р.н.

3. Ванцула Марія Григорівна, 1999 р.н.

4. Гринишин Наталія Олексіївна, 2000 р.н.

5. Зелінська Сніжана-Галина Василівна, 1999 р.н.

6. Кічура Юрій Юрійович, 2001 р.н.

7. Климко Андрій Михайлович, 2001 р.н.

8. Корончевська Марія Ладівна, 2002 р.н.

9. Корончевська Ніна Ладівна, 1999 р.н.

10. Мельник Лоліта Федорівна, 2000 р.н.

11. Мануляк Андріана Юріївна, 2001 р.н.

12. Патуляк Христина Романівна, 2002 р.н.

13. Попівняк Вероніка Степанівна, 2000 р.н.

14. Семчишин Роксолана Русланівна, 2001 р.н.

15. Слобода Василь Миколайович, 2000 р.н.

16. Теленик Ірина Олексіївна, 2001 р.н.

17. Хмільовський Богдан Сергійович, 2000 р.н.

18. Ціпивко Ірина Василівна, 2000 р.н.

 

ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ (ЛЬВІВ, РЯСНЕ-ІІ)

1. Бень Юрій, 2001 р.н.

2. Гнідець Дмитро, 2001 р.н.

3. Казимир Наталія, 2001 р.н.

4. Карпій Василина, 2001 р.н.

5. Мандзяк Лілія, 2001 р.н.

6. Паньков Володимир, 2001 р.н.

7. Парапоняк Роман, 2001 р.н.

8. Солук Христина, 2001 р.н.

9. Телюк Вікторія, 2001 р.н.

 

ПАРАФІЯ СВ. АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА (с. МУЖИЛОВИЧІ)

1. Бардадин Андріана, 2001 р.н.

2. Гелиш Юлія, 2001 р.н.

3. Карандюк Наталя, 2001 р.н.

4. Карандюк Юрій, 1999 р.н.

5. Климусь Ірина, 2001 р.н.

6. Мица Богдан, 2001 р.н.

7. Чижевська Ірина, 2001 р.н.

8. Яремій Назар, 2001 р.н.

 

ПАРАФІЯ СОБОР ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ І СВ. ЙОСИФА ОБРУЧНИКА (с. ПРИЛБИЧІ)

1. Була Андрій Олегович, 2000 р.н.

2. Клуб Володимир Володимирович, 2001 р.н.

3. Мірило Анастасія Зеновіївна, 2001 р.н.

4. Мудрик Соломія Василівна, 2001 р.н.

5. Русяк Мар’ян Зеновійович, 2001 р.н.

6. Чепіль Христина Богданівна, 2001 р.н.

 

ПАРАФІЯ СВ. ПРОРОКА ІЛЛІ

1. Теличко Назар Іванович, 2001 р.н.

2. Тишик Богдан Васильович, 2000 р.н.

 

ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (с. НОВОСІЛКИ)

1. Вархоляк Павло Володимирович, 2002 р.н.

Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________