Стережіть своїх дітей та їхню невинність

Додано: 01 липня 2010 року Божого.

Автор: Науки для подругів

Пастир лягає на відпочинок серед своїх овець і стереже їх також серед ночі.

Християнські батьки! Бог поставив вас сторожами ваших дітей. Пильнуйте, отже, щоб діти не побачили або не почули вдома чогось такого, що могло б принести шкоду їхній невинності. Не кажіть, що, наприклад, трилітня дитина нічого не розуміє! Досвід показує, що перші враження глибоко записуються в уяві та впливають на пізнішу поведінку дітей. Звертайте також пильну увагу на те, з ким ваші діти товаришують, з ким і як бавляться.

Велику правду сказав один священик: «Я бачив дітей, які розвивалися гарно неначе букети троянд; але бачив я тих самих дітей, коли вони в’янули неначе ті пуп’янки, які підгриз прихований хробак. Причиною цього був таємний гріх самоосквернення». А легше устерегти дітей перед тим гріхом, який вбиває тіло і душу, як уже впавших навернути на дорогу чесноти. У випадку такого нещасного стану дитини найліпшим способом його подолання є часта св. сповідь.

Одна мати мала звичку молитися звечора так довго, доки діти не поснули. Коли її запитали, чому так довго молиться, відповіла: «Злий дух ходить також серед ночі й шукає дитячих душ, щоб їх пожерти».

Ще більше стережіть дітей дорослих. Каже Святе Письмо: «Пильно наглядай за неслухняною дочкою… щоб перед численними тебе не осоромила!» (Сир. 42, 11).

Не дозволяйте дорослим дітям іти на танці й розваги туди, де ваше око їх не пильнує. Не дозволяйте їм приязнь з особами іншої статі, якщо справа не йде до вінчання. Від наречених жадайте такої скромності, як цього вимагає честь і їхня, і цілої вашої родини. Пам’ятайте, що ваші діти є людьми й можуть згрішити, тому стережіть їх.

Молитовник християнської родини. – Х.: Логос, 1991. – 680 с.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________