Фатімська таємниця

Додано: 22 серпня 2018 року Божого.

Автор: з книги "Спогади сестри Лусії з Фатіми"

Мушу спочатку дещо сказати про таємницю і відповісти на перше питання. Як є з таємницею? Мені здається, я можу розповісти про все, оскільки отримала на це дозвіл Неба. Представники Бога на землі давали його уже неодноразово і в багатьох листах. Гадаю, що один із них зберігається у Вас. Цей лист написав отець Жозе Бернардо Ґонсалвес, котрий дав мені пораду звернутися до Святішого Отця. Один із пунктів цього листа стосується розкриття таємниці. Я уже говорила про це, тому, щоб не повторюватися нині, бо моє послання повинне бути коротким, обмежуся тим, що найважливіше, залишивши решту для ліпшої (якщо Богу буде завгодно!) нагоди.

У другому листі я уже писала про сумніви, які мене переслідували від 13 червня по 13 липня і які повністю зникли під час цього останнього приходу Матері Божої.

Адже Фатімська таємниця складається з трьох відмінних частин, дві з яких нині відкриваю.

Перша стосувалася пекла. Наша Пані показала нам море вогню, яке ніби знаходилося у глибині землі, ми бачили у цьому морі демонів і душі, що виглядали наче чорними або коричневими прозорими палаючими вуглинами у людській подобі. Вони носилися у вогні, пойняті полум'ям, яке йшло від них разом з клубами диму. Ці істоти розліталися на всі сторони немовби іскри під час великих пожеж, невагомі, з криками болю і розпачу. Дивлячись на них можна було збожеволіти і померти зі страху.

Демони мали страшні, бридкі форми огидних невідомих потвор. Однак і вони були прозорими і чорними. Картина тривала якусь мить. Подяка Пресвятій Матері, котра нас заспокоїла перед цим, пообіцявши забрати нас до Неба (під час першого з'явлення ). Бо якби було по-іншому, то, гадаю, ми померли б від страху і потрясіння.

Ми підвели очі на нашу Пані, котра сказала нам з добротою і смутком: "Ви бачили пекло, куди ідуть душі бідних грішників. Щоб їх урятувати, Бог прагне встановити у світі богослужіння на честь Мого Непорочного Серця. Якщо це буде зроблено, про що Я прошу, то буде врятовано багато душ, настане мир у світі. Війна закінчиться. Якщо ж люди не перестануть ображати Бога, то під час понтифікату Пія XI розпочнеться друга, страшніша війна. Коли побачите ніч, освітлену невідомим світлом, знайте, що це великий знак, даний Богом. Він покарає світ за його злочини війною, голодом і переслідуванням Церкви і Святішого Отця. Щоб запобігти цьому, Я прийду просити про посвячення Росії Моєму Непорочному Серцю, а також пожертви Причастя у перші суботи задля відшкодування гріхів. Якщо люди виконають це бажання, то Росія навернеться і настане мир. Якщо ж ні, то вона поширить своє псевдовчення по світі, викликавши війни і переслідування Церкви. Справедливість стане мученицею, Святіший Отець багато страждатиме, чимало народів буде знищено, і лише наприкінці затріумфує Моє Непорочне Серце. Святіший Отець посвятить Мені Росію, яка навернеться, у світі настане період миру.Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________