Третя частина таємниці

Додано: 30 серпня 2018 року Божого.

Автор: з книги "Спогади сестри Лусії з Фатіми"

Третя частина таємниці, розкрита 13 липня 1917 року у Кова-да-Ірії - Фатімі.

Пишу тобі, мій Боже, у дусі послуху, який мені наказуєш в особі Владики, вельмишановного єпископа Лейрії і Моєї Пресвятої Матері.

Після двох частин, які я вже представила, ми побачили з лівого боку нашої Пані трохи вище Ангела, котрий тримав у лівій руці вогняний меч, що іскрився у полум'ї. Здавалося, що воно підпалить світ. Щоправда, це полум'я гасло як тільки стикалося зі світлом, скерованим на нього правою рукою нашої Пані. Ангел, показуючи правою рукою на землю, дужим голосом промовив: "Покаяння! Покаяння! Покаяння!" Цієї миті ми побачили в неосяжному світлі, яким є Бог, "щось подібне до того, коли бачиш себе у дзеркалі", єпископа у білому вбранні. "Складалося враження, що це Святіший Отець". Багато єпископів, священиків, ченців і черниць піднімалися на вершину гори, де стояв великий хрест із неотесаних балок, які були з пробкового, покритого корою дерева.

Святіший Отець, перш ніж дістатися туди, минув велике місто, що було на половину зруйнованим. Він ішов невпевненим кроком, змучений болем і стражданням і молився за душі померлих людей, котрі лежали на його дорозі. Дійшовши до вершини гори, Святіший Отець став навколішки біля підніжжя Хреста. Тут Його убили солдати, влучивши в нього кілька разів із вогнепальної зброї і луків. За ним у такий самий спосіб один за одним загинули інші єпископи, священики, ченці і черниці та багато світських людей, чоловіків і жінок, які належали до різних верств і займали різне становище у суспільстві. По обидва боки Хреста стояли два ангели, кожен з яких тримав у руці кришталевий келих, до яких вони збирали кров мучеників і нею окроплювали тих, хто наближався до Бога.

Туй, 3 січня 1944 року

Вельмишановна сестро Маріє-Лусіє!

У ці радісні Великодні дні вітаю Вас, сестро, словами, якими Воскреслий Христос привітав своїх учнів: "Мир з тобою!"

Я з радістю зустрінуся з Вами у день давно очікуваної беатифікації Франциска і Жасінти, котрих, якщо Богу буде завгодно, ми оголосимо блаженними 13 травня цього року.

Зваживши однак на те, що ми не матимемо часу на розмову, а тільки на коротку зустріч, я доручив Владиці архієпископу Тарсізіо Бертоне, Секретарю Конгрегації у справах віровчення поговорити з Вами. Ця Конгрегація якнайтісніше співпрацює з Папою у захисті істинної католицької віри, і, як Вам відомо, зберігає з 1957 року рукопис Вашого листа, в якому описана третя частина таємниці, що була Вам відкрита 13 липня 1917 року в Кова-да-Ірії у Фатімі.

Архієпископ Бертоне приїде разом з ординарієм Лейрії - архієпископом Серафимом де Соуза Феррейра е Сільва, щоб від мого імені поставити Вам кілька питань стосовно трактування третьої частини Фатімської таємниці.

Прошу Вас, вельмишановна сестро, відверто і щиро поговорити з архієпископом Бертоне, котрий передасть мені особисто Ваші відповіді.

Гаряче благаю Матір Воскреслого Христа у Вашому намірі, а також у намірі спільноти у Коїмбрі і в намірі усієї Церкви.

Марія, Матір подорожуючого людства, нехай оберігає нас повсякчасно у єдності з Ісусом, своїм улюбленим Сином і нашим Братом, Господом життя і слави.

Із спеціальним апостольським благословенням

ІВАН ПАВЛО II

Ватикан, 19 квітня 2000 року


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________