Велика обітниця серця Марії підчас об'явлення у Понтеведра (продовження)

Додано: 05 червня 2018 року Божого.

Автор: з книги "Спогади сестри Лусії з Фатіми"

15 лютого 1926 року Лусія знову побачила Дитятко Ісуса. Він запитав її, чи вона уже поширює богослужіння на честь Його Матері. Лусія розповіла про труднощі, які мав її духовний наставник, а також те, що настоятелька готова займатися поширенням цього богослужіння, лише духівник вважає, що їй самій буде важко це зробити. Ісус сказав на це:

- Так, самій настоятельці буде важко зробити, але з Моєю благодаттю вона здійснить усе.

Лусія розповіла Ісусові про труднощі у деяких людей, пов'язаних із сповіддю у суботу, і попросила, щоб сповідь була дійсною протягом восьми днів. Ісус відповів:

- Так, можна навіть протягом довшого періоду сповідатися, але за умови, що вони будуть у стані освячуючої ласки, коли прийматимуть Мене у Причасті і матимуть намір відшкодувати гріхи, вчинені проти Непорочного Серця Марії!

- Мій Ісусе, а якщо хтось забуде про цей намір?

- У такому разі вони зможуть зробити це під час наступної сповіді, як тільки скористаються з першої нагоди посповідатися.

Через кілька днів по цьому сестра Лусія занотувала своє видіння, яке надіслала отцю Мануелу Перейра Лопес - майбутньому Генеральному вікарію єпархії у Порто і котрий був сповідником Лусії під час її перебування у віларському будинку. Оригіналом цього документу отець-доктор Себастьян Мартінс дос Рейс скористався у книжці "Історія одного життя у фатімському служінні" (стор.336-357).

15 лютого 1926 року я була дуже зайнятою і в цілому не пам'ятаю про це. Я вийшла, щоб викинути сміття, де за кілька місяців до цього зустріла дитину, яку запитувала, чи вона знає молитву "Радуйся, Маріє". Дитина відповіла мені, що так. Я попросила її прочитати цю молитву. Утім, маля не знало, як розпочати її, тому я відмовила її разом з ним тричі. На закінчення попросила, щоб дитятко відмовило її тепер самостійно, але воно мовчало. Тоді я запитала, чи воно знає, де знаходиться церква Матері Божої. Відповіло, що знає. Я попросила, щоб воно ходило туди щодня задля відмовляння такої молитви: "Матінко моя Небесна, даруй мені свого Сина Ісуса!" Навчивши маля цієї молитви, я поспішила додому.

15 лютого 1926 року я повернулася, як звичайно, і зустріла дитину, схожу на попередню, тому запитала її:

- Чи просив Матінку Божу показати тобі свого Сина -Ісуса?

Але дитина озвалася до мене з такими словами:

- Чи поширюєш ти у світі те, про що просила тебе Мати Божа?

У цю мить я побачила хлопчика, від якого йшло яскраве світло. Упізнавши в ньому Господа Ісуса, я промовила:

- Мій Ісусе, Ти добре знаєш, що мені написав у листі духовний отець, який я читала Тобі. Він писав про необхідність повторення об'явлення, аби він мав знак, який би підтверджував це прохання, а також те, що настоятелька не зможе самостійно зробити це, аби воно стало відомо ширшому загалу.

- Так, настоятелька нічого не може сама вдіяти - лише за допомогою Моєї благодаті. Достатньо буде того, що духівник дозволить тобі зробити це, а настоятелька оповістить про все. Решта буде зроблена без будь-якого втручання з боку того, хто отримав це одкровення.

- Мій духовний отець пише у листі про те, що світ не потребує цього богослужіння, оскільки багато людей і так приймають Тебе у Причасті у перші суботи місяця на честь Матері Божої і п'ятнадцяти таємниць Розарію.

  • Це правда, Моя дочко, багато людей починає це робити, але мало хто доводить справу до кінця, а ті, що її завершують, хочуть отримати у замін якісь благодаті. Мені ж до вподоби ті душі, котрі служать перші п'ять субот з метою відшкодування гріхів, вчинених проти Непорочного Серця Небесної Матері, аніж ті, котрі служать п'ятнадцять, але байдуже.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________