21 число кожного місяця – набожність до Дитятка-Марії

Додано: 28 квітня 2015 року Божого.

21 вересня святкуємо Різдво Пресвятої Богородиці, прихід на землю Матері Відкупителя людського роду. Тому 21 числа щомісяця наші серця звертаються до Дитятка-Марії.

Історія чудотворної фігурки Дитятка-Марії починається з 1720-1730 рр., коли італійська монахиня-францисканка Ізабелла Клара Форнарі виліпила фігурку Дитятка-Марії в пелюшках і подарувала її монсеньйору Алберіко Сімонетта. Перше чудо за участю фігурки Дитятка-Марії відбулось 9 вересня 1884 р., коли хвора монахиня Джулія Макаріо, поцілувавши фігурку, одужала з тяжкої недуги. Після цього фігурка почала відновлюватися: її личко зарум'янілося, у жилах ніби запульсувала кров. Здавалося, що фігурка лежить, як жива дитинка. З 1888 р. Небесне Дитятко перебуває в Генеральному Домі Сестер Милосердя в Мілані (Італія).

Фігурку Дитятка-Марії виготовила в дар для України с. Анна з монастиря Сестер Милосердя у Мілані і 13 вересня 2009 р. Б., у свято Положення пояса Пресвятої Богородиці, у храмі Свв. Верховних Апп. Петра і Павла фігурка Дитятка-Марії вперше була виставлена для прилюдного почитання.

Відтак кожного 21 числа місяця відправляються Святі Літургії в інтенції дітей віком від 1 до 7 років, які вписані в Книгу "Улюблені діти Марії", а також священики уділяють благословення вагітним жінкам та подружжям, які не можуть, але хочуть мати дітей.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________