Молитва о щасливу смерть

Додано: 16 травня 2015 року Божого.

Господи Icуce, Боже безконечної доброти і милосердя! В глибокій покорі стою перед Тобою і віддаю в Твої ласкаві руки останню годину мого життя і мою долю по смерті.

Коли мої знесилені ноги сповістять мене, що моя земна мандрівка добігає кінця, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли мої тремтячі й безвладні руки не зможуть вже більше пригорнути до серця хреста з Твоїм розп'яттям і мимоволі випустять його, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли мої затьмарені болем і затривожені близькою смертю очі застиглим, конаючим зором спочинуть на Тобі, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли мої холодні та тремтячі уста востаннє вимовлять Твоє Пресвяте Ім'я, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли моє бліде, посиніле лице наповнить співчуттям, страхом і жалем присутніх при мені осіб, а смертний піт сповістить про близький мій кінець, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли мої вуха вже не будуть здатні чути людських розмов, а відкриються на Твій голос, аби почути останній присуд, що вирішить мою долю на цілу вічність, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли мій розум буде паралізований смертельним страхом, а моїм серцем заволодіє тривога на згадку про мої тяжкі гріхи і Твою справедливість, а душа змагатиметься з ангелом пітьми, який намагатиметься відібрати в мене надію на Твоє Милосердя та кинути в безодню розпуки, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли моє знеможене хворобою, ослаблене жахом смерті і боротьбою з ворогами спасіння серце почне умлівати, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли з жалю за мої гріхи і змарноване життя з моїх очей скотиться остання сльоза, то прийми її як останню мою жертву і нею обмий мої гріхи, хай віддам духа як жертва каяття, як розбійник на хресті, і тієї страш­ної години, Премилосердний Спасе, пом'я­ни мене в Царстві Твоїм, і тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли мої рідні і приятелі зберуться біля мене і будуть плакати над моїм безнадійним станом, і молитимуться за мене, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли відмовлять мені усі мої фізичні чуття і весь світ зникне з-перед моїх очей, і я стогнатиму в смертних болях конання, тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли останній удар мого серця буде виштовхувати душу з тіла, то прийми це як знак мого бажання якнайскоріше злучитися з Тобою, і тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли моя душа відлетить назавжди з цього світу, а залишиться лиш бліде, зимне і неживе тіло, то прийми це знищення мого єства як уклін моєї марноти Твоїй Божій величі і славі, і тоді: Милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!

Коли ж душа моя з'явиться перед Тобою і вперше побачить безсмертний блиск Твоєї величі, то не відверни від неї світлого Свого Лиця, Господи, але з ласки Твоєї прийми її милосердно до Свого Царства і дозволь їй навіки прославляти Тебе. Амінь.

Три "Богородице Діво " о ласку щасливої години смерті.

Акти стрілисті з відпустами:

Свята Маріє, Мати Божа і Мати наша, молися за нами, грішними, тепер і в годині нашої смерті. Амінь.

Ісусе, я Тебе прошу і буду благати - прийди до мене у Святих Тайнах, як буду вмирати (3).

Ісусе, Маріє, Йосифе, Вам віддаю серце, тіло і душу мою!

Ісусе, Маріє, Йосифе, будьте при мені в останній годині скону мого!

Ісусе, Маріє, Йосифе, хай у Вашій присутності душа моя вийде з тіла мого!

Святий Йосифе, ісповіднику Найсвятішого Ісусового Серця, молися за нами! Дай нам вести невинне життя і під Твоєю опікою хай воно буде завжди безпечне. Амінь.

Святий Йосифе, рятуй нас в житті і в смерті всякий час! (3)


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

  

12-13 вересня

Святкування в Рокитному з нагоди п'ятого об'явлення Матері Божої Фатімської

15 вересня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Відпуст в с. Верещиця

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Відпуст в с. Молошковичі

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Богослужіння на честь Дитятка-Марії

22 вересня 

Свята Літургія для родин

27 вересня

Воздвиження Чесного Хреста - 19-та річниця заснування Священичого Братсва Святого Йосафата

29 вересня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

___________