Молитва посвяти родини

Додано: 16 травня 2015 року Божого.

Непорочне Серце Марії! Родина (сім'я), яку бачиш у Твоїх стіп, сьогодні Тобі врочисто посвячується, щоб Ти царювала у нашому домі. Через Твоє Непорочне Серце уділи нам як у днях радості, так і у днях смутку Твоєї Материнської опіки. Наповни нас Cвоїм духом, бо ж у ньому бачимо подобу всіх чеснот родинного життя.

Дай, щоб у нашій родині (сім'ї) так, як у Назареті, посідали чільне місце Божий послух і покірність, витав дух взаємної любові і боязні, панували лад і чистота звичаїв і суспільного життя згідно з Божими Заповідями.

Дай, щоби усі члени родини самовіддано сповняли свої обов'язки та щоб були готові з безкорисною любов'ю жертвувати свої вподобання і власну вигоду там, де цього вимагає добро інших. Дай, щоб через спільні релігійні вправи й дотримування Божих Заповідей панувала серед нас християнська любов.

Злий на нас, Посереднице всіх ласк, із Твого Непорочного Серця те надприродне життя, що в силі запевнити нам мир тут, на землі, та з'єднання всіх членів родини в небі. Нашу молитву лучимо з тією, що безнастанно лине з Твого Материнського Серця до Твого Божого Сина.

Через нашу посвяту Твому Непорочному Серцю прирікаємо любити Тебе так, щоб не тільки ніколи Тебе не образити, але ще й надолужити за численні зневаги, нанесені Тобі іншими. Хочемо постійно й вірно сповняти почесний обов'язок, що сьогодні ми його прирекли. Зволь взяти у Своє повне посідання нашу родину, яка хоче бути маленьким царством Ваших Сердець, Ісусе і Маріє (Отче наш..., Богородице Діво..., Под Твою милость...).


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

  

12-13 вересня

Святкування в Рокитному з нагоди п'ятого об'явлення Матері Божої Фатімської

15 вересня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Відпуст в с. Верещиця

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Відпуст в с. Молошковичі

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Богослужіння на честь Дитятка-Марії

22 вересня 

Свята Літургія для родин

27 вересня

Воздвиження Чесного Хреста - 19-та річниця заснування Священичого Братсва Святого Йосафата

29 вересня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

___________