Перша п’ятниця місяця

Додано: 28 квітня 2015 року Божого.

Винагородження Найсвятішому Ісусовому Серцю

Кожна п'ятниця нагадує нам про найбільшу любов нашого Спасителя. Це той день, коли Ісус Христос після важких страждань та нелюдських знущань помер на Хресті за спасіння світу. Саме тому Христос вибрав першу п'ятницю в місяці, щоб вірні душі в особливий спосіб вшановували Його Серце, а саме: приступали до Св. Сповіді та винагороджуючого Св. Причастя, побожно брали участь у Службі Божій.

У храмі Свв. Верх. Апп. Петра і Павла в цей день відправляється Свята Літургія і молебен до Ісусового Серця, зачитують акт посвяти людського роду Найсвятішому Серцю Христовому.

На традиційних парафіях духовенство та вірні практикують набоженство "Велика обітниця". У 1674 році під час другого об'явлення с. Маргариті Марії Алякок Спаситель нарікав на невдячність людей до Бога. Христос домагався винагородження, тобто, щоб кожної першої п'ятниці упродовж дев'яти місяців люди приступали до Св. Сповіді та Св. Причастя. Велика обітниця - це і є прийняття винагороджуючого Св. Причастя упродовж 9-ти перших п'ятниць місяця поспіль. За це Христос обіцяв, що ті люди не помруть у стані гріха і без Святих Тайн, а в годину смерті Його Серце буде для них надійним пристановищем.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________