Свята година

Додано: 14 травня 2015 року Божого.

Вступна молитва

Мій Розп'ятий на Хресті Спасителю! Оце я впадаю перед Тобою зі зболілим серцем та зі сльозами в очах, бо відчуваю, що моя совість закидає мені велику невдяку, яку я заподіяв Тобі, моєму Спасителеві, своїми гріхами, які прибили Тебе до хреста. Не знаю, де знайшлося в мені, нужденному сотворінні, стільки зухвалості, що я відважився піднести руки на мого Ісуса.

Мій Боже! Ти моє найбільше й найдосконаліше Добро. Ти один гідний моєї любові, і то любові неподільної, що пливе з мого серця. Бо серце, що б'ється в моїх грудях, Тобі посвячую і я встидаюся, що воно так мало билося для Тебе.

Чи обдарував мене хтось більшими дарами, як Ти, мій Господи? Чи любив і любить мене хтось так, як Ти, мій Спасителю? Бо немає на світі так великої любові, як Твоя любов.

Тому я упадаю оце у стіп Твого розп'яття й свідомий своєї злоби та великої невдяки, кличу з глибини душі до Тебе: Боже мій, Боже, не пам'ятай мені цього!

Глянь на моє серце, болем зранене; воно гидиться всім тим, що противиться Тобі, й щирим жалем хоче перепросити та переблагати Тебе. О Господи, допоможи мені в цій Святій годині відчути Твої болі й за Твоєю ласкою вчинити рішучу постанову ніколи вже більше не грішити.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Покланяюся, мій Христе,

Хресній рані пресвятій,

Животворній і пречистій,

На нозі Твоїй лівій.

2. Боже, мій поклін прийми,

Від гріха мя заверни!

Молитва до Пресвятої Рани лівої Ноги

Покланяюся Тобі, найсвятіша Рано лівої Ноги! Я співчуваю, мій Спасителю, з Твоїми болями, які Ти витерпів на усьому Своєму тілі, а найбільше на лівій Нозі. Ці терпіння Ти переніс за мої бездоріжжя, якими я дотепер ходив. Так, я не поступав правою дорогою заповідей Господніх, а ходив манівцями. Хто знає, що зі мною сталося б без Твоєї безмежної любові, що випливає з Твого Серця. Вона спонукала Тебе, зраненого терням та кільцями моїх гріхів, завернути мене з дороги погибелі. Мій Ісусе, чим я віддячуся Тобі за те велике добро, виявлене мені й цілому людському родові? Хіба тим, що буду старатися щирим жалем обмивати рану Твоєї лівої Ноги, як це чинила грішниця Магдалина та багато інших грішників. Мій Спасителю! Ти любиш серця, переповнені щирим жалем. Ти мило глядиш на душі, що повертаються з гріховного упадку у Твої вітцівські обійми. "Отче! Я згрішив перед небом і перед Тобою" - кличе моя зболіла душа. Боже, не пам'ятай моїх гріхів, але прийми мене знову за своє дитя. Небесний Отче! Я жертвую Тобі любов і терпіння лівої Ноги Твого Сина за мої злочини, яких я допускався, йдучи злою дорогою у моєму житті. Я тепер щиро каюся й благаю ласки правдивого навернення.

О Мати Божа і Мати наша, витисни глибоку рану жалю в моєму серці, щоб я відчув її подібно, як відчув Твій Син на Своїй лівій Нозі.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Покланяюся, мій Христе,

Хресній рані пресвятій,

Животворній і пречистій,

На нозі Твоїй правій.

2. Боже, мій поклін прийми,

Від гріха мя заверни!

Молитва до Пресвятої Рани правої Ноги

Віддаю Тобі глибокий поклін, найсвятіша Рано правої Ноги! О мій Ісусе, я співчуваю з Тобою в Твоїх страшних болях, які Ти переніс на своїй правій Нозі. Цю Рану Ти відчув болюче, бо її завдало Тобі моє лінивство й недбалість у дотриманні Божих заповідей. Я поступав дотепер в житті так, начеб ті заповіді для мене не існували. Нещасні ті душі, що попали в сіті цього лукавого світу, який провадить їх на певну загибель. Це чекало й мене, нещасного, але Ти, Ісусе, змилосердився наді мною й Своєю ласкою покликав мене за Собою. Тепер я не маю слів подяки, мій Спасителю, за ту безмежну любов Твого Серця, що спонукала Тебе до перенесення мук за мої гріхи й гріхи цілого світу. Болить це мене дуже, й тому я з болем серця мого прошу Тебе: прости мені, подай ласку поправи. Я жертвую Небесному Отцю терпіння Твоєї правої Ноги, щоб я витримав у розпочатій поправі й ніколи вже не зійшов з дороги Божих заповідей.

О Мати Божа й Мати наша, витисни глибоку рану на моєму серці, подібно як Твій Син відчув її на Своїй правій Нозі.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Покланяюся, мій Христе,

Хресній рані пресвятій,

Животворній і пречистій,

На руці Твоїй лівій.

2. Боже, мій поклін прийми,

Від гріха мя заверни!

Молитва до Пресвятої Рани лівої Руки

Кланяюся перед Тобою, найсвятіша Рано лівої Руки! О мій Спасителю, великий біль огортає моє серце, коли насуваються мені перед очі терпіння й муки, які викликала рана на Твоїй лівій Руці. Боліла вона Тебе дуже, бо це зранили Тебе так страшно мої грішні схильності до того всього, що проминає. Мій Ісусе, Ти з Любові до мене погордив усім і став убогий так, що сміло міг Ти про себе сказати: "Лиси мають нори й птиці небесні гнізда, а Син чоловічий не має де голови прихилити". В чужій стаєнці прийшов Ти на світ, в чужому гробі Тебе поховали. Ти з любові до мене став найубогіший з-поміж людей, щоб мене навчити погорди багатства і цінування небесних справ та своїм прикладом потягнути мене до Себе для того, щоб на Божому суді не стояти мені по лівиці. Дякую Тобі, мій Спасителю, що Ти полюбив мене такою любов'ю та що витерпів таку страшну муку лівої Руки, щоб віддалити від мене кари й вічне осудження.

Отче Небесний, я жертвую Тобі муки лівої Руки Ісуса на випрошення ласки, щоби я уживав життя на Твою славу й на спасіння моєї душі.

О Мати Божа й Мати наша, витисни глибоку рану в моєму серці, подібно, як Твій Син відчув на Своїй лівій Руці.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Покланяюся, мій Христе,

Хресній рані пресвятій,

Животворній і пречистій,

На руці Твоїй правій.

2. Боже, мій поклін прийми,

По правій мене візьми!

Молитва до Пресвятої Рани правої Руки

Припадаю на коліна перед Тобою, Рано правої Руки, й віддаю Тобі глибокий поклін. Мій Ісусе, коли б то я міг відчувати з Тобою ті всі болі, які Ти переніс на правій Руці. І що спричинило Тобі ту страшну рану? Те, що я не йшов тим шляхом, який вказала мені Твоя премудрість і Твій приклад. Ти сам сказав: "Я прийшов на цей світ, щоб дати приклад, як Я живу, щоб і ви так жили. Коли б Я не прийшов, то гріха ви не мали б. А тепер не маєте оправдання за свої гріхи". Я дивився радше на приклад поганих людей, і тим самим все більше віддалявся від Тебе та скорим ходом спішив до погибелі. Мій Ісусе, Ти не залишив мене, Твоя правиця потягнула мене за собою. Я дякую Тобі за те, що Ти пам'ятаєш про мене і рятуєш як потопаючого на морі Петра.

Отче Небесний, жертвую Тобі терпіння правої Руки мого Спасителя, щоб я пішов Його слідами та удостоївся на Страшному суді стати по правиці.

О Мати Божа і наша Мати, витисни глибоку рану в моєму серці, подібно як Твій Син відчув її на правій Руці.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Покланяюся, мій Христе,

Хресній рані пресвятій,

Животворній і пречистій,

В Серці Твоїм і ребрі.

2. Боже, мій поклін прийми,

І навіки мя люби!

Молитва до Пресвятої Рани боку Христа

Покланяюся Тобі, найсвятіша Рано боку Ісуса. Серце біль стискає дивитися на Твоє розп'яття й на Твій зранений копієм бік, з якого спливають кров і вода. Я співболію з Тобою, Ісусе, з причини тієї зневаги, яку Ти переносив на хресті. О Ісусе, коли б то я міг хоч трохи відчути той біль, який Ти відчував у зраненому Твоєму Серці. Це біль страшний, це біль, який люди не в силі зрозуміти. Бо це біль, спричинений болючому Серцю невдячністю й холодністю наших сердець. Дякую Тобі, що Ти зволив пробити Свій Бік і зранити Своє Серце, щоб вилити останню краплю Крові для мого спасіння. Жертвую Небесному Отцю любов найсолодшого Твого Серця в тому наміренні, щоб моє серце любило Тебе понад усе.

О Мати Божа й наша Мати, витисни глибоку рану в моєму серці, подібно, як Твій Син відчув Її в зраненому Своєму Серці.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

О Мати Божа, до Серця Твого,

Мечами болю прободеного,

Кличемо, бідні, з стоном, сльозами:

Потіхо грішних, молись за нами!

Молитва до Страждальної Божої Матері

Пресвята Діво, Мати Божа й Мати наша, Мученице Любові! Хто висловить Твої муки, які Ти переносила в Своєму материнському Серці, дивлячись на муки й зневаги Ісуса, Твого Сина. Ти переносила їх мужньо, хоч сім мечів прошили Твоє Серце. Ти співдіяла над моїм спасінням, а за те не отримуєш від мене нічого, окрім чорної невдячності. Ти жертвуєш біль, смуток, тривогу та зневаги Свого Сина Небесному Отцю як жертву цілопалення за поєднання моєї душі з Богом. Матінко Божа, чим я віддячуся Твоєму доброму, материнському Серцю за такі великі й неоціненні добродійства для мене й для цілого людського роду? Дякую Тобі за безмежну любов, з якою Ти віддала за мене, грішного, Свого улюбленого Сина, правдивого Бога й правдивого чоловіка, щоб мене рятувати від загибелі. Ти певно це осягнеш, бо Твоє заступництво таке могутнє в Сина та Отця, що легко можеш випросити для мене вічне спасіння. Благаю Тебе, випроси мені ласку, щоб я відтепер постійно поступав дорогою Господніх заповідей. Охорони мене від усього злого, щоб я вже більше не зранив Серця Твого Сина. Моїм кличем нехай буде: радше смерть, як гріх! Мати Божа, не дозволь, щоб Твоє дитя пропадало в кайданах цього грішного світу. Я оце прибігаю до Тебе зі сльозами в очах і благаю Тебе: заступайся за мене перед Своїм Сином, щоб я успадкував царство, яке купив для мене Твій Син ціною Пресвятої Своєї Крові.

Отче Небесний, я жертвую Тобі терпіння Ісуса, Марії та всіх Святих на випрошення правдивої покути для грішних, для праведних - ще більшої праведності, а для мене й всіх почитателів Христового Серця - щирої любові, щоб ми всі жили й поступали в любові та злучилися з Тобою вічною любов'ю навіки.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Пренебесна, пречудесна Діво Маріє!

Ти нам Мати всім єдина,

Наймиліша в Свого Сина,

Мати Божа Маріє.

Молитва

Господи Ісусе Христе, Ти, що за спасіння світу о шостій годині повис на Хресті і пролив там останні краплі Крові за відпущення гріхів, прошу Тебе в покорі серця: наділи мене Своєю ласкою, щоб я заслужив собі вступити після смерти в країну вічного щастя. Спасителю, зволь ласкаво вислухати мене, щоб Преблагословенна Діва Марія, Твоя Мати, найсвятішу душу якої під час Твоїх мук прошив меч болю, була нашою Матір'ю, Потішителькою й Заступницею завжди, а передовсім у годину нашої смерті.

Небесний Отче, жертвую Тобі цю Святу Годину на Твою славу, на відпущення моїх гріхів, на дарування кар душам у чистилищі, за навернення грішників, на поширення Апостольства Молитви в нашому народі та в цілому світі.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Боже, Ти кажеш всім веселитись,

Хотя й до ока тисне сльоза,

І ми, послушні наказу Твому,

Кажем: "Хай діється воля Твоя!"

І все: чи в щасті, чи в лихій долі,

Будем співати пісню любові.

Молитва

До Твого Серця приходимо нині, о Пресолодкий Ісусе, і молимо Тебе: ласкою Свого Серця - обсип нас! Світлом Свого Серця - просвіти нас! Терпінням Свого Серця - сокруши нас! Раною Свого Серця - зрани нас! Кров'ю Свого Серця - облий нас! Водою Свого Серця - обмий нас! Заслугами Свого Серця - освяти нас! Хрестом Свого Серця - скріпи нас! Терневим вінцем Свого Серця - прикраси нас! Милосердям Свого Серця - огорни нас! Духом Свого Серця - оживи нас! Жаром Свого Серця - зігрій нас! Полум'ям Свого Серця - запали нас! Любов'ю Свого Серця - обійми нас! Достоїнством Свого Серця - піднеси нас! Славою Свого Серця - прослави нас! Мудрістю Свого Серця - навчи нас! Радістю Свого Серця - ощасливи нас! Посіданням Свого Серця - насити нас! У Пресолодке Своє Серце - скрий нас!

Дай нам у Ньому жити і вмирати, дай заодно Тебе щораз більше любити! О Божественне Серце Ісусове, що живеш у Серці Марії! Благаємо Тебе: зволь також жити й панувати в серцях усіх людей і їх запалити чистою й гарячою любов'ю до Себе. О Пренепорочна Діво Маріє, допоможи нам любити Ісуса.

Найсвятіше Серце, пошли нам священиків, місіонерів, сильних вірою, повних жару й апостольської ревності.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Наймилостивіше Серце Ісуса, незглибиме джерело милосердя і благодаті, потіш плачучих і покинутих, рятуй нещасних, наверни безбожників, опам'ятай і підніми упавших і налогових грішників і пощади всіх нас, грішних.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Найсолодше Серце Ісуса, правдиве щастя і упокоєння праведних і святих душ, потіш і помилуй душі, терплячі в чистилищі, а передусім ті, що найбільше потребують помочі.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Найсолодше Серце Ісуса, подай нам ласку бути добрими й ревними почитателями Твого Серця та й витримати в доброму аж до смерті.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...

Вірні встають і співають пісню:

Радуйся, Серце Бога живого,

Світа Владики і Пана мого!

Радуйся, раю, надіє наша,

Радуйся, Серце Бога і Спаса!

Акт винагородження Найсвятішому Серцю Христовому

Смиренно припавши перед Тобою, о Божественне Серце Ісуса, відновлюємо пожертвування себе самих, щоб через зріст у вірності і любові до Тебе, наново направити всі зневаги, якими коли-небудь, як ми, так і інші, Тебе образили. Ми заявляємо, що:

чим більше світ висміює і хулить таїнства католицької віри, тим сильніше ми віримо в них, о Божественне Серце Ісусове;

чим більша зневіра силкується обдерти нас з надії вічного спасення, тим більше надіємося на Тебе, о Серце Ісусове, одинока надіє людей;

чим більше сердець стає всупереч Твоїй ласці, тим більше ми любимо Тебе, о безконечної любові гідне Серце Ісусове;

чим більше невірство напосідається на Твоє Божество, тим більше ми величаємо Тебе, о Божественне Серце Ісусове;

чим більше світ забуває на Твої святі заповіді та їх переступає, тим вірніше хочемо ми їх заховувати, о Пресвяте Серце Ісусове;

чим більше Твої Святі Тайни є в погорді і забутті, тим більше ми хочемо їх приймати з любов'ю і почестю, о чоловіколюбиве Серце Ісусове;

чим більше Твої чесноти, почесті гідні непізнані, тим більше ми хочемо їх виконувати, о Серце Ісусове, прообразе всіх чеснот;

чим більше пекло працює над згубленням душ, тим більше нехай розпалиться наша ревність для їх рятування, о Серце Ісусове, ревнителю душ;

чим більша спрага уживання та гордість грозять зношенням самовідречення та вірності обов'язків, тим більше хочемо піддати себе жертві та самовідреченню, о Серце Ісусове, гіркістю і зневагами насичине;

з чим більшим завзяттям пекельні сили нападають на Твою Святу Церкву, тим вірніше ми будемо її триматись, о вірне Серце Ісусове;

чим більше світ противиться найвищій владі Святішого Отця, тим більше з дитинним довір'ям будемо Його слухати і зі смиренним підданням підемо за Його проводом, о Серце Ісусове, предвічна Мудросте;

чим більше самолюбство людей роз'єднує, тим сердечніше ми хочемо любити одне одного як члени одної Божої родини, о пребагате на любов Серце Ісусове;

О Божественне Серце Ісусове, Серце нашого Бога, дай нам Свою ласку, таку сильну і діяльну, щоби ми, як вірні діти Твоєї святої Церкви, стали у світі Твоїми апостолами, а в вічности - Твоїм вінцем. Амінь.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

  

12-13 вересня

Святкування в Рокитному з нагоди п'ятого об'явлення Матері Божої Фатімської

15 вересня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Відпуст в с. Верещиця

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Відпуст в с. Молошковичі

21 серпня

Різдво Пресвятої Богородиці - Богослужіння на честь Дитятка-Марії

22 вересня 

Свята Літургія для родин

27 вересня

Воздвиження Чесного Хреста - 19-та річниця заснування Священичого Братсва Святого Йосафата

29 вересня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

___________