Набоженства Святого Великого Посту

Додано: 28 квітня 2015 року Божого.

Хресна дорога

У скарбниці молитовних практик Вселенської Церкви особливе місце займає Хресна дорога. Ісус Христос почав Свою Хресну дорогу від Преторії римського намісника Пилата, де Його було засуджено на хресну смерть, а закінчив на горі Голгофті, де й помер. Молитовна практика Хресної дороги бере свій початок зі Сходу, але поширилася і знана в цілому християнському світі. Згідно з християнськими переказами Хресну дорогу започаткувала Пречиста Діва Марія, яка часто з побожними невістами йшла дорогою, по якій ішов Її Син Ісус з хрестом на плечах. Цей приклад Діви Марії наслідували Апостоли, а відтак і християни відбували численні паломництва з Палестини та інших близьких і дальших країн.

Коли християни втратили Святу землю, а паломництва для багатьох стали неможливими, для того, щоб вірні користали з відпустів, які можна отримати, відбуваючи паломництва до Святої землі, Церква в 1689 році установила, що кожний християнин може отримати Єрусалимські відпусти, коли відбуде Хресну дорогу.

Щоб отримати повний відпуст з Хресної дороги, треба бути в стані освячуючої ласки Божої. За кожне відбуття Хресної дороги можемо отримати відпуст повний, якщо вкінці зробимо акт досконалого жалю і любові до Господа Бога. Якщо того дня прийняли Св. Причастя, то можемо отримати другий повний відпуст.

За кожну стацію отримуємо 10 років відпусту, якщо з якоїсь поважної причини немає можливості бути на Хресній дорозі до кінця.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________