Щовівторка – неустанна дев’ятниця до Матері Божої Потіхи

Додано: 28 квітня 2015 року Божого.

Набожність до Матері Божої Потіхи (або Утішительки) відома в Європі здавна. Один з образів Матері Божої Потіхи у чудесний спосіб з'явився на теренах Львівщини у ХVІІ столітті та близько 350 років перебував у рясненському костелі Свв. Апп. Петра і Павла (с. Рясна Польська Яворівського району). Біля образа ставалися великі чуда навернення і оздоровлення, тому про нього знали у всій Галичині. Унаслідок буремних часів воєнного лихоліття та виселення місцевого населення на західні землі Польщі священик і вірні покинули село, взявши зі собою Чудотворний образ Матері Божої Потіхи. Тепер він збережений і почитаний у Конрадові (Польща). У рідну (тепер греко-католицьку) святиню він повернувся навесні 2012 року Божого, в день урочистості Благовіщення (7 квітня). В цей же день було віддано під опіку Матері Божої Потіхи український народ, парафію та її спільноти.

На чудотворному образі Божа Мати зображена як Владичиця світу в усій Своїй маєстатичній величі. На лівій руці Вона тримає Дитятко-Ісуса, а в правій - царський жезл (символ влади). Дитятко-Ісус звернене до Матері, а правою рукою благословляє людей.

Щовівторка у храмі Свв. Верх. Апп. Петра і Павла відправляється неустанна дев'ятниця до Матері Божої Потіхи. Свята Літургія та набоженство до Матері Божої Потіхи відправляють у тих наміреннях, які подають вірні. Те, що дев'ятниця неустанна, означає, що вона триває дев'ять вівторків поспіль, а опісля знову починається нова дев'ятниця.

Також на цій парафії щороку в особливіший спосіб обходять свято Благовіщення Пречистої Діви Марії (7 квітня), до якого готуються дев'ятиденною молитвою до Матері Божої Потіхи. В цей день вірні складають подяку Богородиці за повернення копії Чудотворного образа в рідну святиню, відновлення набоженства до Матері Божої Потіхи та за всі отримані ласки за Її посередництвом. Під час урочистостей відновлюють посвяту українського народу, парафії та її спільнот Матері Божій Потіхи.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________