Політик-католик не може підтримувати аборти!

Очільник Папської академії життя нагадує, що політик-католик не може промувати аборти ані висловлюватися за їх легалізацію.

Архієпископ Вінченцо Палья долучився до дебатів, що точаться в кількох країнах Латинської Америки, на тему юридичного захисту переривання вагітності в контексті гострої дискусії, що триває нині в тій частині світу у зв’язку з близькими президентськими виборами у США, пише Vatican News.

Ієрарх нагадав, що вчення Церкви в цьому питанні цілком чітке і викладене в Катехизмі. Немає в ньому згоди на аборти й евтаназію. Він зазначив, що політичні лідери повинні старатися поліпшувати «злий і грішний закон» і підтримувати обґрунтованість захисту життя кожної людини, від її зачаття й до природної смерті.

Також він запевнив, що Церква не хоче цензурувати політиків, а єдино лиш заохочує їх продумувати свої рішення у світлі сповідуваної віри. «Вони помиляються, однак ми не прагнемо їх засудити. Церкву цікавить насамперед спасіння грішника. На нас лежить відповідальність, щоб її члени наверталися на Євангеліє життя», — сказав архієпископ Палья.

Голова папської академії життя порушив також тему гендерної ідеології, яку він назвав «культурним ускладненням». «Католики повинні нагадати її пропагандистам, що вони відступають у позадарвінівські часи. Заперечують еволюцію, яка так сформувала наш рід, що він ділиться на дві статі», —підкреслив архієпископ.

Владика закликав усіх католиків до роздумів над тим, що міститься в Катехизмі Католицької церкви, і підтримки сказаного там в освіті, культурі й мистецтві. «Церква повинна перестати грати тільки в обороні. Ми маємо бути завжди готові, щоб бути здатними показати глибину і красу християнської таємниці», — закликав ієрарх.

Джерело: credo.pro