Коли триває бій, відчувається присутність тих, хто молиться. Свідчення з передової

Свідчення Володимира Блажеєва, батька 14 дітей, який зараз перебуває на передовій, переказує отець Олександр Оріховський OP.

Христос Воскрес!

Друзі, два дні назад, розмовляв з Володимиром Блажеєвим, батьком чотирнадцятьох дітей, що після повномасштабного вторгнення добровольцем приєднався до ЗСУ та на передовій боронить нашу Неньку. Не можу не поділитися деякими дуже для мене цінними його свідченням про Боже діяння.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, він відправив свою дружину і дітей у Польщу, а сам (хоча не підлягає мобілізації) відправився добровольцем на фронт.

Раніше він постійно читав Святе Письмо, щодня роздумував над ним. Слово, яким наповнював Господь раніше, зараз дає йому силу постійно відчувати Його присутність.

Як свідчить Володимир, також велику силу йому дає особиста молитва і молитва його рідних, близьких і друзів, які за нього моляться. Він каже, що це відчувають також його побратими. Буває така ситуація, коли приходить побратим, молодий 20-річний хлопчина, і просить про молитву, про благословення, а після цього щасливо йде і повертається із завдяння.

За словами Володимира, дуже відчувається сила молитви, коли триває сильний обстріл, а вони обходяться лише маленькими контузіями.

Іноді нападає великий страх. Але приходить свідомість, що це наша земля, яку нам дарував Господь. І Бог дає сили захиститити своїх рідних.

Володимир розповідає, що Іноді, коли триває бій, він має свідомість, що всі ті, які моляться, через цю молитву зараз перебувають поруч. Відчуває їхню присутність.

Отець Олександр заохочує до молитви, до підтримки друзів і рідних, які перебувають на передовій.

Джерело: credo.pro