Боже, послухай благання

Боже, послухай благання,
Нищить недоля наш край.
В єдності сила народу,
Боже, нам єдність подай.

Боже, здійми з нас кайдани,
Не дай загинуть в ярмі,
Волю зішли Україні,
Щастя і долю дай їй.

О, святий наш, Йосафате
Враз з нами Бога моли,
Щоб волю дав Україні,
Щоб завитав день свободи.

Молимося вервицю до Божого Милосердя

Образ Божого Милосердя
Образ Божого Милосердя

У цій рубриці сайта Братства Святого Священномученика Йосафата наші відвідувачі мають змогу послухати і помолитися співану вервицю до Божого Милосердя.

З 15 по 16 год., що є годиною Божого Милосердя, ви можете почути запис вервиці у виконанні сестер-василіянок Провінції Божого Милосердя.

Милосердя – найбільша ознака Бога! З довір’ям прибігаймо до безмежного Божого Милосердя і з нього черпаймо силу, мужність і відвагу, які потрібні нам для поборення різних труднощів і терпінь щоденного життя.

Слово про вервицю

Однією з форм культу Божого Милосердя є вервиця до Божого Милосердя, яку Господь Ісус продиктував святій Фаустині у місті Вільнюс з 13 на 14 вересня 1935 року: «Ця молитва приборкує Мій гнів… За відмовлення цієї вервиці Мені подобається дати все, про що Мене проситимуть. Коли будуть її відмовляти закаменілі грішники, наповню їх душі спокоєм, а година їх смерті буде щасливою. Коли відмовлятимуть ту вервицю біля вмираючих, Я стану між Отцем і вмираючою душею не як справедливий Суддя, а як милосердний Спаситель. Кожен, хто відмовлятиме ту вервицю, удостоїться великого милосердя у годині смерті. Священики подаватимуть її грішникам, як останню надію. Навіть найзапекліший грішник, тільки раз відмовивши цю вервицю, удостоїться ласки з Мого нескінченного Милосердя. Прагну, щоб увесь світ пізнав Моє Милосердя, незбагненні ласки прагну наділити душам, які вірять в Моє Милосердя».

Про годину Божого Милосердя

У жовтні 1937 року в Кракові Господь Ісус через святу сестру Фаустину Ковальську доручив вшановувати годину Своєї смерті: «Скільки разів почуєш, що годинник б’є третю годину, потопай уся у Моєму Милосерді, величаючи і прославляючи його, взивай його всемогутність для цілого світу, а особливо для бідних грішників, бо у цю хвилину Моє Милосердя було навстіж відчинене для кожної душі. У цей час випросиш усе для себе і для інших. В ту годину конання звершилась ласка для усього світу. Милосердя перемогло справедливість. Бажаю шани для Мого Милосердя від кожного створіння. У цю хвилину не відмовлю душі ні в чому, яка просить Мене заради Мого Милосердя».

Вервиця до Божого МилосердяВервиця до Божого Милосердя

Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________