Марселіно - хліб і вино

Автор: Хосе Марія Санчез-Сільва
Категорія: Життя святих
Серія: Книжки
Видання: Львів, 2011. – 52 с.

Ця книжечка іспанського автора Хосе Марії Санчез-Сільви, яку в далекому 1955 р. переклав українською доктор Дмитро Бучинський, - чудовий подарунок для дітей, що приступають до Першого Святого Причастія. В ній розповідається про хлопчика, якого невідомі підкинули під монастирську браму, про його життя і виховання в середовищі братів-монахів, про його велику любов до Розп'ятого Ісуса.

Можна не сумніватися, що кожна людина, будь-якого віку, прочитавши її, не залишиться байдужою. А сльоза, що мимоволі впаде з наших очей на її сторінки, хай буде похвалою любові до Господа Бога, як цього бажав талановитий автор, котрий, за власним зізнанням, не був "ані священиком, ані ченцем, ані навіть прислуговуючим під час Св. Літургії".

Незаконне копіювання чи передрук будь-якої друкованої продукції, що видається Священичим Братством Святого Священномученика Йосафата, заборонене законодавством України про авторські права.

Усі видання Братства Святого Йосафата можна придбати в храмах Святої Традиції УГКЦ на Львівщині, у Семінарії НСМБФ (м. Львів, вул. Грінченка, 14 а, тел.: (032) 294 28 81) та в магазині речей церковного вжитку “Ave Maria” (м. Львів, вул. Лесі Українки, 21, тел.: (032) 235 53 80).

Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

21 листопада

Св. Архістратига Михаїла - Відпуст в Мужиловичах

25 листопада

Св. Свящмч. Йосафата - Відпуст в Семінарії НСМБФ

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________