Радуйся, Маріє!

Український греко-католицький церковний календар на 2016 рік Божий

Упор.: О. Василь Ковпак, о. Степан Курило, о. Мар'ян Білокур, СБССЙ

Видання: Львів, 2016. – 100 с.

Подаємо вам до рук ще один духовний, творчий і видавничий доробок Священичого Братства Святого Священномученика Йосафата – греко-католицький календар. Хай промовить він до вашого розуму й серця гомоном віків, жертвами преподобних мучеників, святих і блаженних усіх народів, які засвідчили свою вірність Христові і Єдиноспасаючій Католицькій Церкві в різні періоди Її героїчного тривання – від часів раннього християнства донині. З його сторінок до вас долинуть слова Святих Отців і Вчителів Святої Церкви, промовлять голоси Римських пап і духовних подвижників на церковній ниві. У їхній науці, вчинках і ділах повсякчас живе Свята Традиція, вирує подих відвічної Божої Істини, якої нам так бракує сьогодні, як цілющого ковтка повітря в задушливій атмосфері фальшу і брехні, як живлющого ковтка води у посушливий день спроневіряння. Хай Милосердний Господь допоможе вам почерпнути й винести зі сторінок цього календаря необхідні скарби для вашої душі і для її спасіння.

Тож з певністю можна сказати, що ми, започатковуючи це наше видання, не стояли на пустому полі. Це неосяжне поле, на якому завжди багато роботи, засівали в усі часи працелюбні й сумлінні сівачі, вірні сини й дочки України. Сьогодні ми, з Божої волі, в міру своїх нужденних сил і можливостей прагнемо долучитися до них, продовжити їхню працю, щоб українська нива не покрилася бур’яном чи пустоцвітом з чужих отруйних плевели.

Просимо підтримати нас щирою молитвою! Благослови всіх, Боже!

Зміст

О. Василь Ковпак, СБССЙ

Слово до читачів

Мати Божа з Гваделупи

Церковні свята у 2016 році Божому

Пости й заборонені часи

Загальниці

Заупокійні дні

Набоженства

Девятниці

Греко-католицький церковний календар на 2016 рік Божий

Січень

Лютий

Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

Отпусти

Життя Святої Традиції на 2016 рік Божий

Хресна дорога в час Великого посту

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні і тих які загинули в АТО

Свята Літургія за вірних, які були переселені з парафії Святого Юрія Побідоносця (с. Вільшаниця), а також Маковейських мучеників (с.Ліс)

Свята Літургія для родин