Сатаниський замисел

Одного разу сатана зібрав всесвітній з'їзд бісів. У своїй вступній промові він сказав: «Ми не можемо заборонити християнам ходити до церкви. Ми не можемо заборонити їм читати Біблію. Ми не можемо заборонити їм спілкуватися в молитві з Богом. Як тільки вони встановлюють зв'язок із Христом - ми тут же позбавляємося влади над ними. Так нехай вони ходять в свої церкви, але ми вкрадемо у них - їх час, так що вони, будучи завжди зайнятими, не зможуть молитися і каятися в гріхах і розвивати свої відносини з Христом».
«Ось що ви повинні робити, - сказав диявол. - Ви повинні перешкодити їм увійти в спілкування з Богом і підтримувати цей зв'язок протягом дня».
«Як нам це зробити?» - закричали демони.
«Займіть їх дурницями і придумайте багато способів, щоб зайняти їх мізки всякими непотрібними справами. А головне, потрібно вселити їм прагнення до матеріальних благ і збагачення - до мамони. Нехай вони переймуться бажанням заробляння якомога більшої кількості грошей і купують собі машини, квартири, дачі. Нехай заробляють все більше і більше грошей, щоб ходити в ресторани і кафе, щоб купувати дорогий, модний одяг, робити дорогий ремонт в квартирах і обставляти їх модними меблями. Спокушайте їх витрачати, витрачати і брати, брати в борг, брати багаторічні кредити і таким чином потрапляти в кабалу до банків. А коли вони будуть світитися бажанням особистого збагачення, гонитвою за мамоною - їм вже буде не потрібен Христос...
Переконайте їх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків - працювати 6-7 днів на тиждень, 10-12 годин на день, щоб їм ніколи було займатися своїми сім'ями і вихованням своїх дітей. Не давайте їм проводити час з дітьми, щоб діти їх тинялися з ранку і до ночі на вулиці і дружили з поганими компаніями, тоді вони перестануть вчитися і з них нічого доброго не вийде. Тоді їх сім'ї розваляться і вони стануть самотніми, а ми їм від горя допоможемо спитися. Стимулюйте надміру їх розум так, щоб телевізори і комп'ютери в їхніх будинках працювали постійно, і вони якомога більше часу проводили біля телевізора і комп'ютера, і їм ніколи буде молитися.
Слідкуйте, щоб в кожному магазині і ресторані світу постійно звучала нехристиянська музика. Це заблокує їх розум і зруйнує їх єдність з Христом ... Розкладіть на столах в кафе безліч журналів і газет. Бомбардуйте їх розум новинами і рекламою 24 години на добу. Нехай на шляху їм впадає в очі море рекламних щитів. Наповніть їхні поштові ящики рекламою, каталогами для замовлення товарів поштою, інформаційними бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг і помилкових надій. Показуйте в журналах і по телевізору худих, гарненьких моделей, так щоб їхні чоловіки повірили, що зовнішня краса - це найголовніше, і стали б незадоволені своїми дружинами. Зробіть так, щоб їхні дружини були занадто втомленими, щоб любити своїх чоловіків вночі.
Якщо вони не дадуть своїм чоловікам любові, якої вони потребують, чоловіки почнуть шукати її в інших місцях. Це швидко зруйнує їхні сім'ї! У Різдво і Великдень відволікайте їх святковою метушнею, концертами по телебаченню і п'яними застіллями, щоб вони не вчили своїх дітей справжнього значення Різдва і Великодня. Нехай навіть з відпустки вони повернуться втомленими. Зробіть так, щоб їм не було коли поїхати на природу і помилуватися Божим творінням. Замість цього відправте їх в парки розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти і в кіно. І нехай всі християни будуть вічно зайняті, зайняті, зайняті!!!
Наповніть їхнє життя такою кількістю справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісуса. Скоро вони будуть жити і працювати, покладаючись тільки на себе, жертвуючи своїм здоров'ям і сім'ями заради своїх справ і грошей. Це спрацює! Це відмінний план!»
Біси з радістю вирушили на завдання, змушуючи християн всюди бути все більш зайнятими і поспішати туди і сюди, залишаючи все менше часу для Бога, для молитви і своїх сімей. Питання в тому, чи вдався дияволу його задум? Вам судити!