Знаємо, що багато вірних Святої Традиції та просто зацікавлених перебувають далеко за межами традиційних парафій, а навіть за кордоном, і тому цінують кожну нагоду глибше пізнати життя Традиції в Україні.

Наша рубрика «Фотогалерея» незмінно користується популярністю серед відвідувачів сайту Братства Святого Священномученика Йосафата. Тому ми вирішила долучити вас, шановні читачі, до її наповнення. Запрошуємо усіх греко-католиків вірних Св. Традиції до співпраці.

Якщо у вашій домашній колекції фотографій з’явились такі, що можуть зацікавити нашу аудиторію, будь ласка, поділіться ними, щоби згодом вони були опубліковані у нашій Фотогалереї і в наших часописах.

На світлинах можуть бути різні парафіяльні урочистості та події із життя Традиції (церковні свята, празники, ювілеї, прощі, реколекції, літні табори та ін.). Фотографії повинні бути якісними (чіткими та не містити видимих дефектів). Просимо також подавати підписи, які пояснюють те, що відбувається на фото. Не забудьте вказати назву події, місце та час, коли вона відбувається.

Адміністрація сайту залишає за собою право визначати, чи подавати надіслані світлини, відбирати їх для оприлюднення, редагувати фото.

Поділитись світлинами можна, відправивши їх на електронну адресу сайту, як вкладення, або надіславши посилання на альбом у Facebook, Google Photos чи іншому сервісі обміну фотографіями.