Готельні номери для бездомних у Чикаго оплачують католицькі ченці

Щоби захистити бездомних у ці нелегкі часи, священнослужителі ордену святого Віатора пожертвували понад 60 тисяч доларів.

Багато міст у всьому світі почали використовувати вільні номери в готелях для того, щоби прихистити людей, які з різних причин не мають місця для самоізоляції. Тепер, завдяки віаторіанцям, і Чикаго долучилося до цієї ініціативи. Орден пожертвував 63 тисячі доларів для прихистку бездомних у готелях на три тижні.

Віаторіанці разом із неприбутковою організацією «Джорніс: дорога додому» об’єдналися для того, щоби забезпечити 90 безпритульних житлом. Такий вчинок допоможе розв’язати проблему захисту безпритульних.

Отець Деніел Холл, місцевий настоятель віаторіанців закликав усіх благодійників підтримати цю місію: «Я сподіваюсь, що під час цієї кризи ви долучитесь до нашої місії та допоможете захистити найбільш вразливих братів та сестер».

Люди, які проживають на вулицях перебувають у групі ризику потенційних інфікованих, адже вони не мають приватного житла, де змогли б самоізолюватися. До того ж, організації, які допомагали незахищеним верствам населення, тимчасово припинили свою роботу, адже більшість їхніх працівників – старші люди, яких теж належать до групи ризику.

Сюзанна Плогер, директор розвитку «Джорніс» прокоментувала цю ситуацію так: «Якщо у вас немає дому, де ви можете ізолюватись, то куди вам іти? Ми зрозуміли, що найкращою нашою допомогою буде забезпечення бездомних житлом».

Кожна людина, яку поселили в готельному номері, може залишатися там три тижні, але не виключено, що тривалість ізоляції може збільшитися.

Також організація сама забезпечує бездомних їжею для того, щоби зменшити ціну за проживання в готелі. Тому її волонтери щодня готують, упаковують та доставляють продукти до готелю. Також компанія забезпечує людей одягом, виконує поштові послуги, а також в обмежених кількостях займається першою невідкладною допомогою.

Джерело: credo.pro