Польща та Угорщина – драйвери прохристиянського союзу в центрі Європи?

Угорщина закликає Центральну Європу об’єднатися навколо християнських коренів

«Центральноєвропейські держави повинні об’єднатися, щоб зберегти свої християнські корені, оскільки Західна Європа експериментує то з одностатевими сім’ями, то з імміграцією та атеїзмом», — заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступаючи на заході з відкриття пам’ятника, присвяченого Тріанонському договору

«Західна Європа відмовилася від… християнської Європи, і замість цього експериментує з безбожним космосом, райдужними сім’ями, міграцією та відкритим суспільством», — сказав Орбан у своїй промові.

За його словами, пам’ятник, рампа довжиною 100 метрів і шириною 4 метри, висічена на вулиці біля будівлі парламенту Будапешта, є закликом до країн Центральної Європи зміцнити свій союз і згуртуватися навколо того, що він назвав “польським флагманом”.

Польща закликала Словенію вийти з небезпечної Стамбульської Конвенції та створити новий документ, заклавши туди Біблійні поняття

Міністерство Юстиції Польщі направило офіційного листа уряду Словенії з рекомендаціями та закликом денонсувати Стамбульську конвенцію, через небезпечні цінності, закладені в неї, та розробити свою власну версію конвенції, яка б не несла загрозу моральним цінностям.

В пропозиції створення свого власного документу по протидії домашньому насильству, зазначається, що вона має сприяти захисту дітей від моральної корупції. Пропонується взяти за основу положення, що стосуються дітей, прописані в конвенції ООН 1989 року, але з додати до неї положення про те, що життя дитини починається із зачаття. Пропонується, що новий документ також має містити визначення сім’ї як виключно такої, що складається з батька, матері та дитини чи дітей, а також можливість шлюбу лише між чоловіком та жінкою.

Позиція Польського уряду дуже чітка – Стамбульська конвенція є феміністичним винаходом, який хоче виправдати гомосексуальну ідеологію. Польща оголосила про вихід з конвенції ще наприкінці липня, що викликало хвилю тиску та шантажу з боку ЄС.

Уряд Словенії ще не висловив свою думку щодо конвенції, однак депутат від правлячої партії Словенії Бранко Гримс, прокоментував заяву Польщі в Twitter: Словенія також повинна вийти зі Стамбульської конвенції. Найкраще одночасно із виходом із Глобальної угоди про міграцію, тобто не відкладаючи – негайно!!!»

Словенія підписала конвенцію в 2011 році і ратифікувала її в 2015 році, того самого року, що й Польща. Схоже, що в країні назріває дискусія, чи справді цей сумнівний документ є таким невинним, як його рекламують в ЄС.

Намір вийти зі Стамбульської Конвенції навіть висловлює країна, яка стала її ідеологом та першою її підписала – Туреччина. Там хочуть розробити свою власну конвенцію, без гендеру та сексуальної орієнтації.

Нищівної критики цей документ також зазнає у Вірменії, де депутати заявляють про те, що «це сором» для Вірменії. В той самий час депутати Латвії звернулися до Конституційного суду з вимогою перевірити конвенцію на конституційність.

Джерело: rodyna.org.ua