УГОРЩИНА ЗАКЛИКАЄ ЦЕНТРАЛЬНУ ЄВРОПУ ОБ'ЄДНАТИСЯ НАВКОЛО ХРИСТИЯНСЬКИХ КОРЕНІВ

«Центральноєвропейські держави повинні об'єднатися, щоб зберегти свої християнські корені, оскільки Західна Європа експериментує то з одностатевими сім'ями, то з імміграцією та атеїзмом», — заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступаючи на заході з відкриття пам'ятника, присвяченого Тріанонському договору.

«Західна Європа відмовилася від... християнської Європи, і замість цього експериментує з безбожним космосом, райдужними сім'ями, міграцією та відкритим суспільством», — сказав Орбан у своїй промові.

За його словами, пам'ятник, рампа довжиною 100 метрів і шириною 4 метри, висічена на вулиці біля будівлі парламенту Будапешта, є закликом до країн Центральної Європи зміцнити свій союз і згуртуватися навколо того, що він назвав "польським флагманом".

У Польщі, головному союзнику Угорщини в Центральній Європі, правляча партія "Право і справедливість" (PiS) з моменту приходу до влади у 2015 році прийняла соціально-консервативну платформу і запровадила протидію "ідеології ЛГБТ" ключовим фактором своєї виборчої стратегії.

У серпні з будівель муніципалітетів у Будапешті зірвали два веселкових прапори, що викликало попередження з боку посольства США про те, що не можна терпіти неонацистські групи.

Джерело: kmc.media