У Нігерії викрали католицького єпископа

Щораз більше тривожних новин надходять з Нігерії. Папська асоціація «Допомога Церкві в потребі» повідомила про викрадення католицького єпископа в цій країні. Раніше відбулися напади на християнські громади, в результаті яких загинули понад 20 осіб. У нападах зізналися ісламісти з «Боко-Харам», які спалили кілька церков та викрали священника у святвечір.

Допоміжного єпископа Архиєпархії Овері Мойсея Чікве, разом із водієм, викрали озброєні чоловіки в неділю ввечері. За кілька годин біля місцевої катедри знайшли його машину. Новину про викрадення підтвердив місцевий ординарій, Архиєпископ Віктор Обінна. Він звернувся до вірних із проханням помолитися за безпечне звільнення єпископа. Це вже чергове викрадення священнослужителя в штаті Імо. У середині грудня викрали о. Валентина Езеагу, коли він їхав на похорон батька. За 24 години його звільнили, пише Vatican News.

У святвечір джихадисти з фундаменталістського угрупування «Боко Харам» викрали священника в місцевості Пемі, штат Борно. Під час нападу вони пограбували аптеки, продовольчі магазини та підпалили церкву. У неділю Святого Сімейства відбулися подібні напади на інші християнські громади. Загалом загинули понад 20 осіб. Нігерійські єпископи вкотре закликали уряд захистити християн.

Джерело: catholicnews.org.ua