У Мексиці стріляли у молодого францисканця

В одній із найвідоміших католицьких святинь Мексики стався збройний напад на молодого монаха з ордену францисканців.

Місцева церковна влада називає прикрий інцидент «поодиноким випадком».

У 24-річного монаха-семінариста, чиє ім’я наразі не оприлюднюють, стріляли 14 березня 2021 року в атріумі базиліки Матері Божої з Сапопану, у передмісті Ґвадалахари. Підозрюваного було затримано на місці злочину. Повідомляється, що у нього не було жодних мотивів для нападу.

«Це був поодинокий прикрий інцидент, — сказав отець Антоніо Ґутьєррес, речник архідіцезії Ґвадалахари. — Це скоїла психічно нестабільна особа».

Отець Ґутьєррес повідомив, що постраждалого монаха госпіталізували. Лікарі сподіваються, що він одужає. Він додав, що зловмисник увійшов до базиліки і вистрелив йому в спину. Куля влучила у верхню частину спини, пройшла наскрізь і вийшла через грудну клітину.

Францисканці опікуються базилікою Матері Божої з Сапопану з моменту її відкриття у 1730 році. Базиліка залишається одним з найпопулярніших місць для паломництв у регіоні. Щороку 12 жовтня,  її відвідує понад 1 млн людей — вони йдуть урочистою процесією від катедрального собору Ґвадалахари, проносячи вулицями статую Пресвятої Діви Марії .

Джерело: credo.pro