Індонезія: щонайменше 14 осіб постраждало внаслідок нападу терористів-смертників на храм

Щонайменше 14 осіб постраждало від вибуху біля собору Пресвятого Серця Ісуса в Макассарі. Жертвами стали католики, що виходили з храму після Меси Вербної неділі.

Отець Вільгельм Тулак, який правив цю Месу, сказав, що вибух стався близько 10:30 за місцевим часом. Нападниками було двоє терористів-смертників, які приїхали до собору на мотоциклі. Священник розповів, що нападники намагалися проникнути всередину храму, однак їх не впустила охорона.

Як повідомляють ЗМІ, терористи привели в дію вибухівку біля бічного входу у храм. Обоє нападників загинули. Інформаційне агентство «Associated Press» заявило, що його співробітникам вдалося отримати відео, на якому видно уламки мотоцикла та рештки тіл нападників. Мер Макассара сказав, що якби зловмисникам вдалося завдати удару біля центрального входу, жертв було би набагато більше.

Наразі поліція намагається встановити, яка терористична організація несе відповідальність за напад на християн.

Макассар — п’яте за величиною місто Індонезії, найбільш населеної мусульманської держави у світі. 2018 року в місті Сурабаї вже відбулася серія атак терористів-смертників на християнські церкви.

Джерело: credo.pro