У Нігерії вбили ще одного священника

О. Альфонса Белло, настоятеля парафії св. Вінсента в Малунфаші на півночі Нігерії, викрали та жорстоко вбили невідомі. Йому було лише 30 років і три роки тому отримав священничі свячення.

Доля викраденого разом із ним літнього священика, 70-річного Джо Кеке, залишається невідомою.

Як повідомляє агентство «Fides», у ніч на 20 травня група озброєних чоловіків вторглася на територію парафії та відкрила вогонь, поранивши кількох осіб. Вони взяли зі собою парафіяльного священника та його попередника. Тіло молодшого священника знайшли наступного дня покинутим на полі біля церкви.

За словами місцевого речника, єпархії не вдалося зв'язатись із викрадачами, і невідомо, де перебуває літній священник та чи він узагалі живий. Це ще одна з серії нападів на духовенство на північному заході Нігерії з боку збройних угрупувань, які діють переважно в штаті Кацина.

Основними підозрюваними є мусульманські бойовики, які з щораз більшою жорстокістю намагаються створити в Нігерії ісламську державу.

Найсильніша терористична організація, що діє в країні, «Боко Харам», оголосила, що вбиватиме всіх, хто не прийме іслам. У листівці, розданій жителям міста Гейдам, захопленого джихадистами, бойовики написали, що одним з їхніх головних ворогів є християни, яких вони мають намір нещадно вбивати.

Місіонери та гуманітарні організації, які діють у районах, захоплених джихадистами, б'ють на сполох, що без негайної реакції міжнародного співтовариства Нігерія незабаром стане бастіоном фундаменталістів

Джерело: vaticannews.va