Агресивний мусульманський натовп напав на християн у Пакистані

Християнські сім'ї з села Чак в Пакистані налякані після того, як натовп із понад 200 агресивних мусульман увірвався в їхні доми. Нападники були озброєні розбитими пляшками, камінням, палицями, сокирами та ножами, а щоб потрапити на дахи будинків, а потім всередину них використовували драбини.

«Ми зачинили жінок всередині, коли вони виламували двері. Один з них замахнувся на мене ножем і відрізав мені великого пальця. Коли я впав на землю, вони били мене палицями», – розповів агентству «Catholic News Asia» 45-річний Мангта Масіх.

Унаслідок нападу, який тривав близько пів години, ніхто не загинув, але поранили вісім людей, є серйозні матеріальні збитки, багато будинків зруйнували. Також надходили повідомлення про зґвалтування.

«Як тільки вони зламали замки, витягали нас на вулицю одну за одною. Після всього ми лежали там у порваному одязі, боячись поворухнутися», – сказала журналістам одна з жертв нападу.

Безпосередньою причиною нападу став інцидент кілька днів тому. «Хлопці прибирали церкву, коли перехожий мусульманин звинуватив їх у тому, що вони кидали на нього зметене сміття. Напад на наші будинки стався наступного дня», – сказав о. Мухтара, місцевий парафіяльний священник, який зібрав свідчення жертв відразу після інциденту та подав скаргу до місцевого відділу поліції. На його думку, саме байдужість влади стимулює напади на релігійні меншини. Винні найчастіше йдуть безкарно, а релігія використовується для зведення особистих рахунків.

О. Халід Рашид Асі, директор Єпархіальної комісії з питань міжконфесійного діалогу у Файсалабаді, у своєму дописі на Facebook описав напад як акт тероризму

Джерело: catholicnews.org.ua