Філіппінські єзуїти врятували 35 новонароджених із палаючої лікарні

Філіппінські єзуїти ризикували своїм життям, щоб врятувати 35 новонароджених із палаючої лікарні в Манілі. “Не думаючи про власну безпеку, при нульовій видимості вони витягували немовлят, що залишились у густому димe”, – написав отець єзуїтів Марліто Окон у Facebook.

Він зазначив, що пожежникам знадобилося чотири години, щоби приборкати вогонь: «Якби мої брати не потрапили у палаюче крило лікарні, цих дітей вже не вдалося б врятувати. Вони залишались там, поки всі пацієнти не були в безпеці », – додав чернець.

Спочатку єзуїти не знали, що робити із врятованими дітьми. Одному з них прийшла ідея привести їх до каплиці біля лікарні. Таким чином, місце молитви стало тимчасовим пологовим відділенням та центром евакуації.

Двадцять сім новонароджених були у важкому стані після переведення в каплицю. На місці лікарі намагались надати їм необхідну допомогу. Обладнання було швидко доставлено до каплиці, в т.ч. респіратори, оскільки деяким дітям був потрібен кисень через дим, що потрапив у легені.

Після того, як ситуацію вдалося взяти під контроль, кількох дітей перевели в інші сусідні лікарні. Ще двоє немовлят залишились у каплиці через два дні після пожежі. Їхня транспортація була важкою через санітарні обмеження. «Наші лікарі та медсестри чудові. Усі пацієнти лікарні, включаючи наймолодших, врятованих єзуїтами, пережили пожежу », – написав о. Окон.

Джерело: Vatican news