Молодь у Великобританії вдвічі частіше молиться та відвідує церкву, ніж старше покоління ― опитування

Третина дорослих жителів Великобританії моляться і відвідують церкву принаймні раз на місяць, при цьому молодь більш духовно активна, ніж старше покоління, як показало нове опитування.

В опитуванні взяли участь 2075 дорослих жителів Великобританії. Його провела компанія Savanta ComRes.

Результати виявили, що більше третини дорослих жителів Великобританії (36%) моляться будь то наодинці або з невеликою групою або в церкві.

Вражає, що половина (51%) 18–34-річних людей сказали, що моляться принаймні раз на місяць, що більш ніж вдвічі перевищує частку осіб старше 55 років (24%), які роблять те саме.

Опитування виявило подібну картину відвідування церкви.

Хоча третина (31%) загалом заявили, що відвідують церкву, молодь частіше відвідує церкву, ніж літні британці ― 49% від 18 до 34 років проти 16% старше 55 років.

Річард Гембл, засновник організації Eternal Wall of Answered Prayer підкреслив, що результати свідчать про зростання духовності.

"Попри розповсюджену думку, що Великобританія ― це світське суспільство, стає все більш очевидним, що насправді в країні зростає духовність, ― сказав він. ― Якщо молоде покоління поширює віру та духовність в Інтернеті або нетрадиційними способами, це не повинно бути предметом запеклих дискусій. Їх слід заохочувати та приймати".

Джерело: sobor.com.ua