Скульптура Богородиці з Дитям, що вистояла у торнадо

Величезну популярність має нині у США історія скульптури Божої Матері з Дитям Ісусом, яка вціліла у нещодавньому торнадо у Кентуккі, США.

Храм Воскресіння Христового у Доусон Спрінгс, біля якого стоїть ця статуя, зазнав майже повного руйнування, а Діва з Дитям обік нього — вціліла.

Вікна і двері храму вирвані, дах кудись зник. Але скульптура Богородиці стоїть непорушно, — інформувала речниця дієцезії Овенсборо Тіна Кейсі. У недавньому катаклізмі також був знищений храм св. Йосифа в Мейфілді, за годину дороги від Доусон Спрінгс.

Торнадо, яке 10-11 грудня пройшло Штатами, забрало життя щонайменше 89 людей, зокрема 76 — у штаті Кентуккі.

«Тільки Господь може залікувати поранені серця тих, хто втратив своїх близьких. Зі смиренням ми приймаємо величезну допомогу, що надходить до нас цими днями з усієї країни та цілого світу», — сказав у розмові з CNA єпископ Вільям Мідлі, ординарій дієцезії Овенсборо, яка найсильніше постраждала внаслідок стихійного лиха. «Триваючи у Христі, ми ніколи не залишаємося самі», — додав ієрарх.

Парафії на території дієцезії одразу ж після того як торнадо стих, запустили збір гуманітарки для постраждалих. У цю акцію швидко включилися спільноти з інших частин Штатів. Курія в Овенсборо створила спеціальний сайт для підтримки постраждалих. Після недільної молитви «Ангел Господній» у неділю 12 грудня Папа молився «за жертви торнадо, що уразило Кентуккі та інші райони Сполучених Штатів Америки», та написав до мешканців Кентуккі листа зі словами підтримки.

Грудневий торнадо — це вже другий такий серйозний метеорологічний інцидент у США за цей рік. НА межі серпня-вересня над південно-східним узбережжям пройшов ураган Іда, який забрав життя щонайменше 115 людей. Тоді також, дивовижним чином, уціліла скульптура Богородиці.

Джерело: credo.pro