Жінка, що зізналася в оскверненні кафедрального собору Денвера, постане перед судом

26-річна Мадлен Енн Крамер зізналася в оскверненні кафедрального собору Непорочного Зачаття у Денвері.

Як повідомляє Catholic News Agency, 13 січня окружна прокуратура Денвера заявила, що жінці висунули два звинувачення: у злочинному хуліганстві та у злочині на ґрунті ненависті у зв’язку з інцидентом, який трапився 10 жовтня 2021 року. Окружний прокурор Бет Мак Кенн сказала, що численні написи червоною фарбою, які вона залишила на стінах собору та на статуях навколо нього, свідчать про антихристиянську упередженість.

Після скоєння злочину Крамер втекла до Орегону і її оголосили у розшук, але 12 січня вона сама звернулася до правоохоронних органів. У відео, яке вона оприлюднила у соцмережах 2 листопада, Крамер каже, що була вихована у католицькій вірі, але тепер вважає себе сатаністкою і виступає проти католицького вчення стосовно абортів. Вона розповіла, що нещодавно відвідала вебсайт парафії святої Франчески Кабріні у Літтлтоні, у якій колись була охрещена, і побачила, що «вони активно підтримують боротьбу з абортами по всій країні».

На фотографіях місця злочину було видно такі слова як «тут живе сатана», «ґвалтівники дітей», «білі супрематисти», а також свастики. Блюзнірські графіті прибрали за допомогою парафіян та інших волонтерів. Отець Сем Морхед, настоятель собору, сказав, що у вандала, очевидно, були «певні особисті рани та образи на Бога і Церкву».

Диякон Чет Убовскі з парафії святої Франчески Кабріні розповів, що Крамер підійшла до вівтаря під час Меси всього за кілька годин після осквернення собору у Денвері. Під час свого спілкування зі служителем вона заявила, що є сатаністкою. Диякон сказав, що жоден із нинішніх працівників парафії її не знає, але всі пам’ятають про неї у своїх молитвах.

Раніше Крамер вже притягали до кримінальної відповідальності за звинуваченням у перешкоджанні роботі поліції. У 2020 році її засудили до року іспитового терміну та 48 годин громадських робіт.

Собор Непорочного Зачаття у Денвері раніше вже зазнавав збитків на тлі протестів Black Lives Matter у 2020 році. Будівлю храму та будинок священника розписали анархістськими, антиполіцейськими та антирелігійними символами і гаслами, у яких йшлося про сексуальні злочини служителів Церкви, а також стверджувалося, що «Бог мертвий» і «Бога немає».

У соборі зберігаються останки Слуги Божої Джулії Ґрілі, колишньої рабині, яка прийняла католицизм і була відома своїм милосердям до бідних Денвера та відданістю Найсвятішому Серцю Ісуса. У 1993 році під час Всесвітніх днів молоді собор відвідав святий Йоан Павло ІІ.

Наступна поява Мадлен Крамер у суді запланована на 14 лютого.

Джерело: credo.pro