Чилі однозначно відкинула антихристиянську конституцію

Переважною більшістю голосів чилійське суспільство відкинуло проєкт нової конституції, який просовував лівацький президент Габріель Борич. Новий документ промував право на вільні та необмежені аборти, згоду на евтаназію, викладання в школах всіх рівнів ідеології ґендеру та ЛГБТ, а також позбавляв батьків права вирішувати питання освіти власних дітей.

Цьому диктатові чилійці сказали чітке НІ як замахові на свободу совісті, повідомляє Vatican News.

Новий Основний закон лобіювали, зокрема, ООНівські інституції, а лівацькі медіа називали цей проєкт «найпрогресивнішою конституцією світу». Справа дійшла аж до втручання американських демократів, які, підтримуючи цей «революційний документ», попросили адміністраторів Фейсбука, Твіттера й ТікТока піддати цензурі тих, хто виступав за відкинення тексту такої конституції.

Однак перемогли здоровий глузд і, як підкреслюють спостерігачі, сильне християнське коріння чилійців, які висловили свою позицію голосуванням, досягнувши епохальних результатів. «За» нову конституцію було близько 4,8 млн чилійців (38,14% голосів), проти — 7,9 млн (61,86%). Проти цього тексту чітко висловився єпископат Церкви в Чилі.

Ієрархи заохотили чилійців голосувати згідно з совістю і не вдаватися до насильства. Вже раніше єпископи перелічили найнесподіваніші статті проєкту, підкреслюючи, що він має виразно антихристиянський характер.

Зокрема, єпископи вказали, що пропонований текст конституції шанує права природи і висловлює турботу про тварин як живих істот, але не визнає ніякої гідності ані прав людської істоти в материнському лоні.

Неможливим для прийняття ієрархи назвали також пункт, яким відбирається у батьків право на виховання дітей згідно з їхніми власними поглядами та заперечення свободи совісті і свободи релігії через нав’язування концепцій сексуальності, суперечної вченню християнської віри, як і узаконення помилкового бачення жінки і чоловіка крізь призму заідеологізованої гендерної теорії та середовищ ЛГБТ.

Джерело: rodyna.org.ua