Канада: у 2021 році кількість злочинів на ґрунті ненависті проти католиків зросла на 260%

Статистичне управління Канади повідомило, що за минулий рік кількість злочинів на ґрунті ненависті проти католиків зросла на 260%.

У серпневому звіті, який місцеві ЗМІ здебільшого проігнорували, зазначається, що хоча католики й не стали групою, що стикається з найбільшою кількістю злочинів на ґрунті ненависті, найбільше зростання спостерігається саме щодо злочинів, пов’язаних із антикатолицькими упередженнями, повідомляє Aleteia.

Статистичне управління Канади отримало свої дані з інцидентів, задокументованих поліцією. Згідно з ними, у 2021 році було скоєно 155 злочинів, мотивованих антикатолицькими упередженнями, порівняно з лише 43 у попередньому році. Це збільшення на 260% означає найбільше зростання злочинів, скоєних проти певної соціальної групи.

Разом із цим, соціальною групою, що зазнає найбільшої кількості злочинів на ґрунті ненависті у Канаді, залишаються євреї — 487 зареєстрованих інцидентів. Кількість злочинів проти євреїв між 2020 і 2021 роками також зросла на 47%. Хоча ця цифра сама собою викликає занепокоєння, статистичні дані свідчать, що кількість злочинів, скоєних з антикатолицьких мотивів, може перевищити кількість злочинів проти євреїв всього за кілька років , якщо цифри залишаться незмінними.

Загалом кількість злочинів на ґрунті ненависті в Канаді у 2021 році зросла майже повсюдно. Зменшення кількості злочинів було задокументоване лише стосовно трьох расових груп — «білі», «чорні» та «представники корінного населення». Серед етнічних груп «араби» та «мешканці Західної Азії» спостерігали найбільше зростання злочинів на ґрунті ненависті на 46%.

Хоча Cтатистичне управління Канади й не надає пояснень своїм цифрам, видання «The D.C. Catholic» припускає, що зростанню злочинів на ґрунті ненависті, спрямованих проти католицьких храмів, власності та окремих осіб сприяли розтиражовані у ЗМІ повідомлення про масові поховання в школах-інтернатах. Хоча розкопки на місці ймовірних поховань досі не проводилися і невідомо, чи існують вони взагалі, медіа та політики, включно з прем’єр-міністром Джастіном Трюдо, подали припущення як остаточний факт, спровокувавши хвилю підпалів та вандалізму.

«Цифри співпадають зі сплеском підпалів, вандалізму та погроз, спрямованих на католицькі установи минулого літа після провокаційних повідомлень у новинах про можливе існування могил на покинутому кладовищі, що примикає до колишньої індіанської школи Камлупс», — пише видання.

Крім того, журналісти виявили, що основні засоби масової інформації дуже мало висвітлювали офіційний звіт Статистичного управління Канади. Зазначається також, що навіть ті ЗМІ, які висвітлювали цифри, наведені у звіті, не згадували про тривожний сплеск злочинів на ґрунті ненависті проти католиків.

Джерело: credo.pro