ЛГБТ хочуть дістатися українських школярів через запровадження «статевого виховання»

Прихильникам ЛГБТ-ідеології вдалося зібрати необхідну кількість голосів під петицією до президента про впровадження в систему освіти України обов’язкового «статевого виховання».

10 березня відповідна петиція набрала 25 тисяч голосів. Вона вимагає «запровадити обовʼязковий курс статевого виховання, базований на культурі згоди, у початковій освіті, середній школі, а також у вищих і професійно-технічних закладах освіти».

Сам текст петиції містить доволі загальні фрази про необхідність статевого виховання. Одначе існує достатньо підстав вважати, що її ініціаторам йшлося аж ніяк не про формування серед дітей та молоді здорових уявлень про сексуальність. Адже петиція є справою рук організації «Гендер в деталях» – відомого рупора просування в Україні ЛГБТ-ідеології та фемінізму.

У цих публікаціях знаходимо антирелігійну риторику, висміювання традиційних цінностей, твердження про необхідність впровадження у шкільну освіту ідей ЛГБТ, нехтування правом батьків самостійно виховувати дітей, заклики брати приклад із тих країн, в яких програми «сексуальної освіти» фактично передбачають розбещення малолітніх дітей.

Здорові підходи до статевого виховання представники «Гендеру в деталях» принципово відкидають. Зокрема, серед публікацій розділу «Сексуальна освіта» можна знайти статтю, що висміює популярні у США програми статевого виховання, які популяризують уникнення дошлюбних сексуальних контактів і спираються на ідеал міцного гармонійного подружжя.

Виглядає малоймовірно, що «Гендер в деталях» виступив із ініціативою, не маючи достатньо впевненості в тому, що в разі запровадження на державному рівні обов’язкових програм «статевого виховання» ці програми будуть відповідати лівацьким ідеалам. Тим паче, практика попередніх років засвідчила, що Міністерство освіти і науки просякнуте лобістами новітніх ідеологічних віянь. Отож, існують підстави вважати, що публікація петиції і її подальша масштабна реклама є частиною заздалегідь продуманого плану.

Варто зауважити, що представники неурядових організацій уже мають досвід проникнення в українські школи з метою розбещення та ідеологічної індоктринації дітей під прикриттям нібито невинних і навіть корисних речей («Політична теологія» уже писала про приклад такої їхньої діяльності). Правдоподібно, зараз вони налаштовані вивести таку практику на загальнодержавний рівень.

Джерело: Політична теологія