Дев’ятий рік під опікою Матері Божої Потіхи

Цього 7 квітня 2021 року Божого, в день свята Благовіщення, Свята Традиція, а особливо парафія Верховних Апостолів Петра і Павла, відзначає дев’яту річницю повернення до рясненського храму Чудотворного Образа Матері Божої Потіхи.

Радіємо, що культ Матері Божої Потіхи поширюється в нашому народі. Вірні Св. Традиції з багатьох парафій чисельно горнуться до своєї улюбленої Утішительки, беруть участь у неустанній дев’ятниці до Матері Божої Потіхи, жертвують свої кошти для будівництва величного санктуарію на Її честь.

В середу у рясненській святині відправиться урочиста подячна Свята Літургія, після якої відбудеться віднова посвяти всіх традиційних спільнот та людей різних професій під покров Матері Божої Потіхи. Приєднатись до богослужінь можна також через Інтернет-радіо згідно розпорядку:

10:00 – Виставлення Святих Тайн. Адорація. Вервиця. Молебень до Матері Божої Потіхи. Віднова посвяти.

12:00 – Урочиста подячна Свята Літургія. Благословення Святими Тайнами.

Нагадаємо, Образ Матері Божої Потіхи у чудесний спосіб з’явився на теренах Львівщини у ХVІІ столітті та близько 350 років перебував у костелі Свв. Апп. Петра і Павла (с. Рясна Польська Яворівського району). Біля Образа ставалися великі чуда навернення і оздоровлення, тому про нього знали у всій Галичині. Унаслідок буремних часів воєнного лихоліття та виселення місцевого населення на західні землі Польщі священик і вірні покинули село, взявши зі собою Чудотворний Образ Матері Божої Потіхи. Тепер він збережений і почитаний у Конрадові (Польща). У рідну (тепер греко-католицьку) святиню копія Чудотворного Образа повернулася навесні 2012 року Божого, в день урочистості Благовіщення (7 квітня). В цей же день на території рясненької парафії було посвячено камінь під будівництво санктуарію на честь Матері Божої Потіхи.

На чудотворному образі Божа Мати зображена як Владичиця світу в усій Своїй маєстатичній величі. На лівій руці Вона тримає Дитятко-Ісуса, а в правій – царський жезл (символ влади). Дитятко-Ісус звернене до Матері, а правою рукою благословляє людей. На головах Пречистої Діви Марії та Ісуса є корони, а довкола Них – 12 зірок.

Щовівторка у храмі Свв. Верх. Апп. Петра і Павла відправляється неустанна дев’ятниця до Матері Божої Потіхи (триває дев’ять вівторків поспіль, а опісля знову починається нова дев’ятниця).