Винагороджуюча дев’ятниця до Воздвиження Чесного Хреста

Запрошуємо всіх вірних Святої Унійної Традиції взяти участь в дев’ятниці до Воздвиження Чесного Хреста, яка розпочинається в неділю, 18 вересня. Щовечора о 20:00 буде інтернет-трансляція вечірніх молитов та дев’ятниці з храму Свв. Верх. Апп. Петра і Павла (Рясне-1).

Традиційні священики заохочують в цьому набоженстві винагородити і перепросити Господа Бога за всі зламані хрести і фігури, сплюндровані святині в нашому народі та цілому світі, за гріхи наших родин всіх поколінь, народу і світу. Просімо, щоб той Хрест Господній, який сьогодні багатьом заважає в школах, лікарнях, державних установах, був возвеличений та прославлений на найвищому рівні.

 

Величаніє

Величаєм Тя, Животдавче Христе, і чтем Крест твой честний, імже нас спасл єси от работи вражія.

1. Суди, Господи, обидящия мя, побори борющия мя.

2. Знаменася на нас світ, лица твоєго.

3. Дал єси знаменіє боящимся тебе, єже убіжати от лица лука.

4. Видіша всі конци земли спасеніє Бога нашего.

5. Поклонімся на місто, ідіже стоясті нозі єго.

6. Бог же Цар наш прежде віка, соділа спасеніє посреді земли.

7. Возносіте Господа Бога нашего, і покланяйтеся подножію ногу єго яко свято єсть.

8. І упаси мя, і вознеси я до віка.

9. Слава: І нині:

 

Молитва до Хреста Господнього

Чесний Хресте! Коли перші наші прабатьки в своєму непослусі з’їли овоч із забороненого дерева, що через те стало для них деревом смерти, тоді були вони вигнані з раю, в якому росло дерево життя, що мало своїми овочами удержати людину в молодості та зберегти її від смерти. Але людина стратила можливість доступити до нього, і щойно Ісус Христос повернув нам той Божий дар, те в раї утрачене дерево життя. На Тобі, хресне Древо, помер наш Господь Бог, і своєю смертю поборов і нашу смерть; на Тобі, чесний Хресте, жертвував Христос своє життя і через те зробив Тебе животворним деревом, – деревом надприродного життя, життя Божого.

Господній животворний Хресте! До Тебе припадаю, Тебе обнімаю й цілую та покірно прошу: дай мені те життя, що його можна тільки в Тебе знайти, непроминаючу молодість духа, захист перед вічною смертю, святе Боже життя. Чесний Хресте! Багато людей Тебе бояться, від Тебе втікає, Тебе покидає, бо думає, що Ти своїм тягарем пригнітаєш до землі і вбиваєш. Не знають, безумні, що тим, хто Тебе з любов’ю обнімає, Ти даєш ангельські крила, на яких душа злітає до неба і знаходить Бога. Хресте святий, Хресте Господній! Тебе я люблю і Тебе всім серцем вітаю та всю себе Тобі передаю. У Тобі надія мого спасення, бо вірю, що Ти напевно заведеш мене до Ісуса Христа. Амінь.