Запрошуємо на прощу на Святу Землю

Після кількарічної перерви відновлюється проща на Святу Землю. Традиційні священики запрошують вірних взяти участь у семиденному паломництві з 22 по 28 вересня 2022 р. Б. У зв’язку із ситуацією в нашому краю, виліт буде із м. Сучава (Румунія), куди буде організовано доїзд автобусом.

Вартість поїздки становить 640 дол. + 240 євро. У вартість входить страхування, авіапереліт в обидві сторони, проживання у готелях (4-х зіркових) зі сніданком і вечерею, трансфер автобусом на весь час перебування, екскурсії та вхідні квитки, оплата праці гіда та водія.

Звертаємо увагу, що ця поїздка для традиціоналістів є прощею у властивому значенні цього слова. Священики щодня відправляють Святі Літургії, різні набоженства, намагаючись кожну хвилину перебування на Святій Землі використати з користю для душ вірних. Кожен, хто приступить до Святих Тайн, може отримати відпуст повний за звичайних умов. Запрошуємо пройтись дорогами і вуличками тих міст і сіл, де дві тисячі років тому жив та проповідував Ісус Христос. Таке паломництво із розважанням, застановою та зануренням в історію допоможе кожному краще зрозуміти Євангеліє та піднесе серце до Господа Бога, а відтак із щирою та відкритою душею молитись і просити про мир і перемогу для України.

За додатковою інформацією та для запису охочих взяти участь у прощі, просимо звертатись за номерами телефонів:

067 162 70 18 (п. Оля);

067 703 29 23 (о. Василь).