З Богом жартувати не можна

Вольтер усе своє життя боровся з релігією, з Богом. Однак остання ніч його життя була жахливою.

Він благав лікаря: «Заклинаю Вас, допоможіть мені! Я дам Вам половину свого майна, якщо продовжите моє життя хоча б на шість місяців. Якщо ж ні, то я піду в пекло, і Ви підете туди ж…» Він хотів запросити священика, але його вільнодумні друзі не дозволили це зробити. Вольтер, умираючи, кричав: «Я покинутий Богом і людьми! Я піду в пекло! О Христе! О Ісусе Христе…»

Американський письменник-безбожник Томас Пейн сказав на смертному одрі: «Я віддав би світи, якби їх мав, щоб моя книга «Століття розуму» ніколи не була надрукована. Христе, допоможи мені, будь зі мною!»

Автор книги «Біблія для віруючих і невіруючих» Омелян Ярославський, вмираючи, просив свого друга: «Спали мої книги. Дивись, ось Він тут. Він чекає мене. Спали мої книги!»

Генріх Ягода, нарком НКВД, казав: «Повинен бути Бог. Він карає мене за мої гріхи».

Ніцше. Збожеволів. Помер, гавкаючи в залізній клітці.

Давид Х’юм – атеїст. Перед смертю постійно кричав: «Я перебуваю в полум’ї!» Його розпач був жахливим…

Карл ІХ: «Я загинув. Я це ясно усвідомлюю».

Гоббс – англійський філософ: «Я стою перед страшним стрибком у темряву».

Гете: «Більше світла!»

Ленін. Помер у затьмаренні розуму. Просив у стола, стільців прощення за свої гріхи…

Хіба це не дивно для людини, яка була для мільйонів людей вождем і ідеалом?!

Зінов’єв – соратник Леніна, розстріляний за наказом Сталіна: «Слухай, Ізраїлю, Господь наш Бог є єдиний Бог». Це були останні слова одного з керівників атеїстичної держави.

Вінстон Черчилль – англійський прем’єр-міністр часів Другої світової війни: «Який же я безумець!»

Джон Леннон (The Beatles) на піку популярності (в 1966 р.) під час інтерв’ю провідному американському журналу сказав: «Християнство скоро закінчиться, воно просто зникне, я навіть не хочу про це сперечатися. Я просто впевнений в цьому. Ісус був о’кей, але його ідеї були занадто простими. Сьогодні ми більш відомі, ніж він!» Після того, як він оголосив, що «Бітлз» більш відомий, ніж Ісус Христос, його спіткала трагічна смерть. Один психопат вистрілив у нього впритул шість разів. Примітно те, що вбивця зробив це з метою відібрати його популярність і прославитися на весь світ як вбивця знаменитого співака.

Політик Бразилії Танкредо ді Амейдо Невес під час своєї президентської виборчої кампанії публічно сказав: «Якщо я наберу 500 000 тисяч голосів своєї партії, то навіть сам Бог не зможе мене змістити з президентського поста!» Звичайно ж, він набрав ці голоси, але раптово захворів і буквально за день до того, як стати президентом, раптово помер.

Інженер, який побудував «Титанік», після закінчення будівельних робіт на запитання репортерів про те, наскільки безпечним буде його чудо-корабель, з іронією в голосі відповів: «Тепер навіть Бог не зможе його потопити!» Напевно, кожен знає, що трапилося з непотоплюваним «Титаніком»…

Найвідомішу актрису Мерилін Монро під час презентації її шоу відвідав євангеліст Біллі Грем. Він сказав, що Дух Божий послав його проповідувати їй. Вислухавши проповідника, актриса відповіла: «Мені не потрібен твій Ісус!» Усього через тиждень її знайшли мертвою у власних апартаментах.

У 2005 році в місті Кампінас (Бразилія) група п’яних друзів прийшла забрати свою подругу з дому для подальших розваг. Мати дівчини, дуже переживаючи за них, провела свою дочку до машини і, тримаючи її за руку, з трепетом сказала: «Дочко моя, їдь з Богом, і нехай Він тебе збереже». На що та зухвало відповіла: «У нашій машині вже немає місця для Нього, хіба що Він залізе і поїде в багажнику…» Кількома годинами пізніше матері повідомили, що цей автомобіль потрапив у жахливу автокатастрофу – і всі загинули! Сам автомобіль був понівечений цілком. Проте поліція повідомила, що незважаючи на те, що весь автомобіль повністю знищений так, що навіть неможливо розпізнати його марку, багажник залишився абсолютно неушкодженим, що цілком суперечить здоровому глузду. Яким же було загальне здивування, коли багажник легко відкрився і в ньому виявили лоток яєць. Жодне з них не розбилося і навіть не тріснуло!

«Не обманюйте себе самих: з Богом жартувати не можна. Що хто посіє, те й жатиме» (Гал. 6, 7).

Інтернет-ресурси. Сторінка: Олена Вейс