В листопаді 2020 р. Б., коли пандемія коронавірусу особливо вразила нашу спільноту (захворіли священики Братства Святого Священномученика Йосафата), традиційні родини вирішили своїми молитвами допомогти всім хворим у боротьбі з вірусом, організувавши неустанну вервицю. Ця духовна практика ввійшла в життя вірних і досі триває, адже є так необхідною сьогодні, коли щодня у світі помирають люди від коронавірусу. Тому традиційні священики закликають всіх небайдужих долучитись до спільної неустанної молитви на вервиці в таких наміреннях:

- перепрошення Господа Бога за наші гріхи та численні зневаги Його Маєстату;

- за здоров'я наших священиків і сестер монахинь;

- за всіх священиків, які зараз хворі на коронавірус;

- за ласку оздоровлення для хворих парафіян, і за кожну людину в світі, яка зараз хвора на коронавірус;

- за здоров'я лікарів;

- за припинення пандемії в Україні і світі;

- за святість сім'ї.

За цим посиланням можна записатись на молитву: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FcgqJcm6zn6I4vWgrln1fe7N7NRBb5fCpQr2drxG9x0/edit#gid=0

В таблиці, кожен день поділено на 24 години. На частину вервиці відведено 20 хв. так, що кожна година розбита на три частини вервиці. Якщо вервицю відмовили швидше (наприклад, за 15 хв), то варто додати інші молитви в вищеподаних наміреннях. Кожен, хто хоче, може обрати день і годину, яка йому підходить, навіть якщо хтось вже записаний на цей час. Просимо вносити в таблицю свої імена, щоб організувати неустанну молитву. Або, якщо немає можливості записатися, то заохочуємо молитися вервицю в цих наміреннях, коли можете.